Wydarzenia Bielsko-Biała

Moto Show pod Dębowcem – będzie się działo!

Fot. organizator

20 i 21 lipca w Wielofunkcyjnej Hali pod Dębowcem w Bielsku-Białej oraz na przylegających do niej terenach, odbędzie się największa impreza motoryzacyjna w regionie! Moto Show Bielsko-Biała to nie tylko międzynarodowe targi motoryzacyjne, ale również mnóstwo atrakcji, zarówno dla prawdziwych mężczyzn, ale również dla fanek szybkich samochodów. Poprzednie edycje cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, a każdą odwiedziło 20 tysięcy osób!

Program imprezy zapowiada się wyjątkowo atrakcyjnie i wydaje się nie mieć końca, a każdy znajdzie coś dla siebie. Zarówno w sobotę jak i w niedzielę od godzin porannych będzie można podziwiać pojazdy modyfikowane. Zostały one poddane nie tylko popularnemu już w naszym regionie tuningowi, czyli zmianie standardowego wyglądu i fabrycznych parametrów technicznych w celu stworzenia oryginalnego egzemplarza danego modelu, dostosowanego do gustu właściciela. Nie zabraknie również samochodów po modyfikacji „stance”, a więc nisko zawieszonych. Szał wśród gości wywoła z pewnością także wystawa samochodów amerykańskich, zabytkowych oraz motocykli. Będzie też strefa pojazdów marzeń. Odbędą się amatorskie zawody car audio, pokazy jazdy driftem, akrobacje quadem, pokazy samochodami terenowymi i motocrossowe.

Oprócz pięknych samochodów nie braknie też pięknych kobiet, które zaprezentują swoje wdzięki i umiejętności podczas pokazów tańca, a także wyborów miss Moto Show. Dostępna będzie także myjnia bikini. Dodatkowo zaplanowano także zawody wrak race, rally sprint, a także zdalnie sterowanych samochodów RC. Przez dwa dni będzie dostępna strefa bezpieczeństwa oraz strefa rodzinna. W strefie bezpieczeństwa będzie istniała możliwość skorzystania z symulatorów zderzenia, dachowania, jazdy, jazdy w poślizgu czy na jednym kole.

Po zwiedzaniu będzie można posilić się w specjalnej strefie Food Truck, gdzie będzie można skosztować dania z całego świata.

Skomentuj

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o