Wydarzenia Bielsko-Biała

Motoryzacyjne cacka w Bielsku-Białej. Zapowiada się gorąca niedziela!

Zdjęcia: Artur Jarczok

W hali pod Dębowcem w Bielsku-Białej i na terenach przyległych trwa jedna z największych imprez motoryzacyjnych nie tylko w regionie, ale i w Polsce – Moto Show!

Są superszybkie bryki, amerykańskie klasyki, których na co dzień nie da się zobaczyć na drogach. Są auta modyfikowane, motocykle i wiele innych. Nie brakuje licznych atrakcji, a na własnej skórze można poczuć niesamowity dreszczyk emocji. Można usiąść na fotelu pasażera największego monster trucka na świecie, jednego ze specjalnie przystosowanych samochodów do driftu oraz wrak taxi, a także pofrunąć helikopterem!

Niedziela zapowiada się bardzo gorąco. Bramy dla zwiedzających otwarte zostaną o 10.00.  – Każdy znajdzie tu coś dla siebie, a naprawdę jest co oglądać i na czym zawiesić oko – komentuje Piotr Bujak, organizator wydarzenia.

Odbędą się między innymi wybory najpiękniejszych samochodów zlotu.  – Tam gdzie znajdują się piękne samochody, nie może również zabraknąć pięknych kobiet! O 18.00 nasze wspaniałe kandydatki powalczą o tytuł Miss WLM Customs – dodaje.

 

google_news
Subskrybuj
Powiadom o
guest
9 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Frak
Frak
1 rok temu

Nic specjalnego na zachodzie takie auta jeżdżą po ulicach

dzielnicowy
dzielnicowy
1 rok temu

Szczerze?Byłem z dzieckiem.Pierwszy i raz ostatni.4 dyszki, żeby popatrzeć sobie na wózek.4 dyszki od osoby.Bo tylko tyle można za te 4 dyszki i nic więcej.Wszystko w środku dodatkowo płatne.Dobrze,że jeszcze strefy nie były obdzielone dodatkowymi opłatami.Myślałem, że dzieciak siądzie choć w jakimś samochodzie ale nic z tego,bez kasy.Wszędzie “nie dotykać”.Nawet dmuchańce płatne..Drugi raz okroić się nie dam.

Last edited 1 rok temu by dzielnicowy
Luka
Luka
1 rok temu

Jestescie wszyscy durni. Zamiast korzystać i bawić się tylko narzekacie. Idź połóż się do trumny , wtedy nic nie będzie Ci przeszkadzać. Tak dbamy o środowisko, spokój , ciszę, to nie prowadzi do niczego ! Jak wjadą czołgi palące 700 litrów ropy na 100 km. Wtedy narzekajcie . Ponieważ ano spokoju , ciszy i zielonych zabraknie . Szkoda słów.

Ziemowit z Młodzieżowej
Ziemowit z Młodzieżowej
1 rok temu

Komu ten smród ipalonych gum jest potrzebny -gdzie są ci zieloni co walczyli o mrówkę ,a teraz nie bronią zwierzyny z okolicznych lasów ,hałas nie do wytrzymania ,a co z mieszkańcami okolicznych domów i mieszkań którzy ze względu na smród i hałas musieli się ewakuować na dwa dni.Gdzie są włodarze miasta którzy powinni dbać o czystość i spokój .Nigdy nie będę głosował na tych pseudo gospodarzy z ratusza z prezydentem miasta na czele .Czas na was opuścić ciepłe posadki .Dość już się nachapali .!!!!!

gorąca niedziela?
gorąca niedziela?
1 rok temu

17 celsjuszy to nie za ciepło.

Sebix
Sebix
1 rok temu

Za 40 zł to szkoda się tam wybrać, żeby stare fiaty 126 oglądać

szeheh
szeheh
1 rok temu
Reply to  Sebix

Nic pan redaktor nie pisze, że trzeba płacić. A i pofrunięcie helikopterem nic nie kosztuje.

sympatyk Kopertnika
sympatyk Kopertnika
1 rok temu

Wczoraj minęło dwa lata od “historycznej wizyty marszałka” senatu w Bielsku-Białej. Spodziewałem się jakieś celebry w Beskidzkiej24. Dlaczego uroczyście nie świętujecie takiej rocznicy?

dlatego
dlatego
1 rok temu

musiałbyś miejsce przygotować na wystawie, zapewne chciałbyś aby obok wraku taksi, tak czuję.