Cieszyn Kultura i rozrywka

Słodkie wakacje w Wiśle. Odwiedziny w fabryce czekolady

Miasto Wisła dba o to, by najmłodsi mieszkańcy miasta i okolic nie nudzili się latem. Tym razem przygotowano ciekawą ofertę dla dzieciaków w wieku od 6 do 12 lat.

Czekolada przed nimi nie będzie miała już żadnych tajemnic. Wszystko za sprawą wakacyjnych warsztatów “W fabryce czekolady”. Zabawa, organizowana przez Wiślańskie Centrum Kultury rusza 11 lipca. W dniach od 11 do 15 lipca na najmłodszych czekają nie tylko czekolady i inne łakocie, ale też ciekawe zajęcia i wspólne zabawy.

fot. mat. pras. plakat wydarzenia

W pierwszym dniu warsztatów nie zabraknie zabaw integracyjnych, projekcji filmu “Charlie i Fabryka Czekolady”, spaceru i zabaw na placu zabaw. Także kolejne dni zapowiadają się wyjątkowo apetycznie – uczestnicy budować będą własną fabrykę czekolady, malować na streczu, stoczą rywalizację w grze terenowej “Tajemnice czekolady” i wezmą udział w podchodach.

Koszt warsztatów wynosi  200 złotych za 5 dni.  To ostatni moment, by zgłosić swoje dziecko na tę wakacyjną przygodę. Można to zrobić pod numerem telefonu –  602 177 262.

Serdecznie zapraszamy.

google_news
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
ciasteczkowy potworek
ciasteczkowy potworek
1 rok temu

Na najmłodszych czekają czekolady i inne łakocie ale trzeba sobie kupić, no to nie bardzo czekają.