Porady i inspiracje Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Na co zwrócić uwagę podczas wyboru zakładu bukmacherskiego?

Jeśli zainteresował Cię temat obstawiania zakładów sportowych i chcesz kupić swój pierwszy kupon, koniecznie sprawdź najpierw jak wybrać zakład bukmacherski. W dzisiejszym wpisie pragniemy zapoznać Was z kilkoma ważnymi aspektami, na które warto zwrócić uwagę przy wyborze bukmachera.

Sprawdź czy bukmacher jest wypłacalny

Zanim kupisz kupon u jakiegokolwiek bukmachera, sprawdź najpierw czy jego usługi cieszą się dobrą sławą w sieci i czy ludzie nie mają co do nich żadnych zastrzeżeń. Warto poruszyć ten temat na branżowym forum i zapytać innych graczy o zdanie. Dobrym rozwiązaniem będzie także rzut okiem na ranking bukmacherów. Jeśli będą istniały przesłanki, że dany zakład bukmacherski wypłaca środki z dużym opóźnieniem lub ma problemy z płynnością finansową – omijaj go szerokim łukiem. Dogłębna analiza bukmachera przed postawieniem pierwszego zakładu to podstawa, która pozwoli Ci uniknąć nieprzyjemnych sytuacji.

Przeanalizuj kursy

Zanim zarejestrujesz się u danego bukmachera, warto sprawdzić oferowane przez niego rodzaje kursów. Znajdź kilka konkurencyjnych stron i porównaj ich oferty. Jeśli chodzi o kursy, to dobrą praktyką jest także analiza częstotliwości z jaką zakład bukmacherski zmienia kursy. Jeśli robi to często – lepiej wybrać inną firmę.

Poznaj zasady gry

Przeglądając strony internetowe różnych zakładów bukmacherskich, koniecznie czytaj załączane do nich regulaminy. Dzięki nim dowiesz się jakie rodzaje zakładów oferuje dana firma i będziesz mógł zdecydować, która oferta odpowiada Twoim potrzebom.

Zwróć uwagę na wartość maksymalnej wygranej

Zdarzają się przypadki, w których bukmacherzy ustalają maksymalną wygraną na niewielkim poziomie. Jeśli planujesz obstawiać zakłady opiewające na duże sumy – aspekt ten może okazać się dla Ciebie bardzo ważny.

Przeanalizuj dostępne wydarzenia

Jeśli jesteś fanem wielu dyscyplin sportowych i planujesz obstawiać różne wydarzenia, sprawdź koniecznie spotkania jakie oferuje dany bukmacher. Jeśli oferta firmy wyróżnia się okrojoną listą wydarzeń i lig, lepszym rozwiązaniem będzie wybór innej – posiadającej większą ilość dostępnych sportów.

Sprawdź oferowane metody płatności

Nie ma wątpliwości co do tego, że w dzisiejszych czasach wszystkie strony świadczące jakieś usługi, powinny oferować wiele metod płatności. Tyczy się to również zakładów bukmacherskich, dlatego wybierając odpowiednią firmę sprawdź w jaki sposób możesz opłacać kupony. Jeśli dany bukmacher nie umożliwia zrealizowania płatności za zakład w formie jaka jest dla Ciebie najwygodniejsza – szukaj dalej.

Sprawdź jak wygląda sprawa z podatkami

Prywatne firmy bukmacherskie są zobowiązane do płacenia podatków w krajach, w których funkcjonują. Zdarzają się także państwa, w których bukmacherzy płacą podatki graczów jako swoje. Pamiętaj o tym, że obstawiając zakłady w internecie nie powinieneś godzić się na podatki od swoich wygranych. Wyjątkiem jest Wielka Brytania, w której prawo narzuca 9% podatek od wygranej.

Sprawdź ile wynosi wpłata minimalna

Aby wykupić jakikolwiek zakład u bukmachera internetowego, na samym początku będziesz musiał dokonać wpłaty na konto. Zwróć uwagę na to ile wynosi wartość wpłaty minimalnej, czyli najmniejszej kwoty jaką będziesz musiał wpłacić na konto bukmachera, by doładować swoje saldo. Jeśli chcesz obstawiać jedynie za niskie stawki, unikaj bukmacherów, których minimalne kwoty do doładowania konta wynoszą ok. sto złotych i więcej.

Jak widzisz, aspektów na które warto zwrócić uwagę podczas wyboru najlepszego zakładu bukmacherskiego jest wiele, dlatego proces ten powinien powinien być poprzedzony staranną analizą. Dzięki niej wyłonisz najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb i preferencji firmę, a także unikniesz rozczarowań i nieprzyjemnych sytuacji.

Pamiętaj o tym, że udział w grach hazardowych jest dozwolony tylko i wyłącznie dla osób, które ukończyły 18 lat. Rozgrywki te wiążą się z ryzykiem utraty środków pieniężnych oraz mogą uzależniać. Jeśli zauważysz u siebie pierwsze objawy uzależnienia, koniecznie umów się na wizytę do specjalisty, który udzieli Ci profesjonalnej pomocy. Jeśli postanowisz wziąć udział w grach hazardowych – graj odpowiedzialnie. Miej także na uwadze to, że obstawianie na stronach internetowych firm bukmacherskich, które nie posiadają licencji Ministerstwa Finansów jest zabronione oraz może narazić Cię na poważne konsekwencje.

 

Skomentuj

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o