Porady i inspiracje Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Naczynia biodegradowalne i eleganckie jednorazówki: nowe trendy na rynku opakowań jednorazowych

Naczynia i opakowania jednorazowe są niezastąpione podczas pikników, imprez plenerowych czy wydarzeń masowych, a także w lokalach gastronomicznych sprzedających posiłki na wynos. Zazwyczaj kojarzą się one z białym plastikiem i styropianem, jednak producenci oferują klientom coraz ciekawsze propozycje – między innymi naczynia jednorazowe eleganckie czy naczynia biodegradowalne.

  • Naczynia jednorazowe eleganckie: praktyczne i estetyczne
  • Naczynia biodegradowalne – w trosce o środowisko
  • Kreatywne opakowania jednorazowe dla domu i gastronomii
Naczynia jednorazowe eleganckie: praktyczne i estetyczne

Naczynia i opakowania jednorazowe stanowią bardzo praktyczne rozwiązanie na duże imprezy – są tanie i nietłukące, a po zakończeniu zabawy można je po prostu wyrzucić, bez konieczności mycia i składowania. Jednak wiele osób rezygnuje z tego typu zastawy podczas bardziej uroczystych wydarzeń, na przykład wesel: podniosły charakter spotkania nie konweniuje z plastikowymi kubeczkami czy sztućcami. W takim przypadku doskonale sprawdzają się naczynia jednorazowe eleganckie, które są bardzo estetyczne i nie ustępują wyglądem tradycyjnej zastawie, a jednocześnie zachowują wszystkie zalety jednorazówek.

Naczynia biodegradowalne – w trosce o środowisko

Wzrost świadomości ekologicznej w społeczeństwie sprawia, że klienci coraz częściej poszukują rozwiązań nie tylko tanich i praktycznych, ale również przyjaznych środowisku naturalnemu – przykładem mogą być torby ekologiczne używane zamiast foliowych reklamówek. Doskonałą propozycją dla świadomych konsumentów są opakowania i naczynia biodegradowalne: między innymi pojemniki i sztućce drewniane, serwetki gastronomiczne z bibuły lub torby papierowe. Produkty wykonywane są z materiałów nieszkodliwych dla środowiska naturalnego i podlegających szybkiemu rozkładowi (papier, drewno, trzcina cukrowa, celuloza, a nawet otręby pszenne), dzięki czemu są bezpieczne dla naszej planety.

Kreatywne opakowania jednorazowe dla domu i gastronomii

Rynek naczyń i pojemników jednokrotnego użytku oferuje klientom coraz ciekawsze propozycje. Warto zwrócić uwagę na kreatywnie zaprojektowane naczynia i opakowania jednorazowe, które są nie tylko bardzo praktyczne, ale również estetyczne. Świetnym przykładem mogą być kolorowe plastikowe kieliszki, maleńkie parasolki do drinków lub patyczki do kukurydzy: sprawdzą się one zarówno na domowych imprezach, jak i podczas większych wydarzeń.

Skomentuj

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o