Wydarzenia Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Najczęściej popełniane błędy przy wyborze sali weselnej

Elementem, którego wyborowi przyszli nowożeńcy z Łodzi i całej Polski poświęcają zdecydowanie najwięcej uwagi, są sale weselne. Jest to bowiem jeden z najważniejszych punktów, które decydują o wyglądzie oraz przebiegu całej zabawy weselnej. Wybór idealnego lokalu weselnego nie jest łatwym zadaniem, o czym świadczą niestety liczne błędy popełniane przez przyszłe pary młode z Łodzi. Jakich pomyłek warto się wystrzegać?

Za małe lub za duże sale weselne w Łodzi

W Łodzi przyszli nowożeńcy mają do wyboru lokale weselne różnej wielkości. Wśród nich znaleźć można zarówno niewielkie lokale idealne do zorganizowania kameralnego przyjęcia lub skromnej zabawy weselnej, jak i duże, przestronne sale weselne idealne na bardziej wystawne zabawy na ponad setkę gości. Lokal weselny powinien być starannie dostosowany do liczby zaproszonych gości po to, aby dobrze prezentował się na zdjęciach oraz pozwalał weselnikom na swobodną, komfortową zabawę na parkiecie.

Wybór zbyt małej sali weselnej sprawia, że goście podczas tańca wpadają na siebie oraz nie mają wystarczającej ilości przestrzeni na komfortowe poruszanie się i taniec na parkiecie. Zbyt duża sala z kolei sprawia wrażenie pustej i mało zapełnionej, co szczególnie źle wygląda na pamiątkowych fotografiach. Pod koniec zabawy, kiedy goście powoli zaczynają rozchodzić się do domów, za duża sala prezentuje się z kolei pusto i mało atrakcyjnie.

Zły dobór dekoracji i dominującej kolorystyki

Sale weselne w Łodzi w większości przypadków dysponują własnymi dekoracjami, które są udostępniane nowożeńcom. Niekiedy możliwe jest jednak modyfikowanie wystroju oraz jego dostosowanie do preferencji pary i poczucia estetyki. Decydując się na taki krok warto zachować jednak zdrowy rozsądek i nie przesadzać z ilością ozdób. Zbyt duża liczba dodatków takich, jak kolorowe balony, kwiaty, świece, lampiony jest w stanie przemienić estetyczną salę weselną w kiczowate miejsce, w którym gościom trudno będzie skupić się na zabawie.

Najlepiej wyglądają i prezentują się sale weselne w Łodzi, w których wszystko znajduje się na swoim miejscu, a dodatki pełnią jedynie funkcję dekoracyjną. Minimalizm oraz staranny dobór własnych ozdób sprawia natomiast, że sala weselna będzie wyglądała wyjątkowo, a jej wystrój pozostanie w dobrym guście. Jeśli więc sami nie znamy się na dekorowaniu lepiej zaufać w tej kwestii obsłudze sali, ewentualnie skorzystać z pomocy doświadczonego dekoratora.

Niekorzystna lokalizacja sali weselnej

Wielkość sali weselej i jej wystrój to nie jedyne istotne elementy, które warto wziąć pod uwagę przy wyborze swojego idealnego lokalu. Bardzo ważną i niestety dość często pomijaną przez nowożeńców kwestią jest także lokalizacja lokalu. Popularne sale weselne w Łodzi mieszczą się bowiem nie tylko w mieście, ale także na jego obrzeżach i na wsi.

Dobrze wybrany lokal weselny powinien mieścić się w niezbyt dalekiej odległości od kościoła lub USC. Warto bowiem pamiętać, że goście muszą wygodnie dotrzeć do lokalu oraz wrócić z niego do domu po zakończonej zabawie. Jeśli natomiast stawiamy na sale weselne położone poza miastem, powinniśmy dodatkowo pamiętać o zapewnieniu własnego środka transportu, czyli autokaru.

Partnerem artykułu jest portal ślubny Wesele z Klasą oferujący: sale weselne Łódź – więcej na WeselezKlasa.pl

1
Skomentuj

avatar
1 Komentarzy
0 Odpowiedzi
0 Śledzących
 
Najwięcej odpowiedzi
Najgorętsze komentarze
1 Komentarzy
Hermenegilda Ostatnio komentujący
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Hermenegilda
Gość
Hermenegilda

W Łodzi są popełniane błędy. Na Śląsku, w Małopolsce ich nie ma.