Wydarzenia Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Najlepsza muzyka na Letniej Scenie SFERY również w sierpniu

Już w najbliższy weekend Galeria SFERA zaprasza na kolejną odsłonę koncertów w ramach Letniej Sceny SFERY. Nowa, bezpieczna i kameralna formuła tegorocznej edycji spotkała się z dużym zainteresowaniem. Czas na kolejną porcję dobrej muzyki, która w połączeniu z szeroką ofertą gastronomiczną oraz strefą chillout, umili letnie sierpniowe piątkowe i sobotnie wieczory. Start koncertów o godz. 19:00.

Wygodne leżaki, pyszna oferta kawiarni i restauracji oraz najlepsza muzyka w mieście – tak wyglądały lipcowe weekendy w Galerii SFERA. To jednak nie koniec atrakcji, które przygotowali organizatorzy.

Półmetek wakacji już za nami, ale nasza Letnia Scena SFERY trwa dalej. Doskonałe aranżacje muzyczne, połączone z bezpieczną oraz kameralną atmosferą sprawiły, że w piątkowe i sobotnie wieczory Plac Bolka i Lolka to jedno z najchętniej wybieranych miejsc w Bielsku-Białej. Mamy nadzieję, że nasz plan koncertów na sierpień sprawi, że atmosfera będzie równie dobra, jak w poprzednim miesiącu. Zapraszamy wszystkich na nowe muzyczne doznania i odkrycia! – mówi Monika Magner, dyrektor Galerii SFERA.

Ciąg dalszy nastąpi już w najbliższy piątek 6 sierpnia, kiedy to na scenie usłyszymy grupę Parnas Brass Band, czyli sześciu utalentowanych i młodych muzyków, studentów oraz absolwentów Akademii Muzycznej w Katowicach. Przeniosą nas oni na ulice Nowego Orleanu, gdzie spotykają się jazz i muzyka popularna.

W następnych dniach muzycznych wrażeń również nie zabraknie. 8 sierpnia widzom zaprezentuje się Adrianna Styrcz, wrocławska wokalistka, która kończy pracę nad solowym albumem pt. „nie kojarzę”. Podczas kolejnych weekendów usłyszeć będzie można różne gatunki muzyczne, począwszy od muzyki elektronicznej, przez muzykę klasyczną, po reggae.

W sierpniu na Letniej Scenie SFERY usłyszymy również:

  • 6 sierpnia: Parnas Brass Band (jazz tradycyjny, pop)
  • 7 sierpnia: Adrianna Styrcz Kwartet (piosenka autorska)
  • 13 sierpnia: Altra Volta Kwartet Smyczkowy (klasyka, pop)
  • 14 sierpnia: The Foreigners Band (rock)
  • 20 sierpnia: VOŁOSI (folk)
  • 21 sierpnia: Highlander (jazz, folk)
  • 27 sierpnia: The Djangos (reggae)
  • 28 sierpnia: Riffertone (piosenka autorska)

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. W przypadku niesprzyjających warunków pogodowych koncerty zostaną przeniesione do Cafe Zadymka w Galerii I na pierwszym piętrze.

Inicjatorem i sponsorem wydarzenia jest Galeria SFERA, największe centrum handlowe na Podbeskidziu. Poprzez realizację Letniej Sceny Sfery galeria podkreśla silny związek z miastem i jego mieszkańcami. Galeria SFERA oferuje nie tylko udane zakupy, ale także atrakcyjną formę spędzania wolnego czasu podczas letnich wakacyjnych wieczorów w mieście.
Koncerty odbywają się na Placu Bolka i Lolka w Bielsku-Białej, przed wejściem do Galerii SFERA. Wstęp na wszystkie koncerty jest bezpłatny. Aktualne informacje na temat koncertów, oferty gastronomicznej a także dodatkowych atrakcji znajdują się na oficjalnej stronie internetowej Galerii SFERA: www.sfera.com.pl.

KB_42_2021
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments