Porady i inspiracje

Najlepsze akcesoria do iPhone’a – w co się zaopatrzyć?

Kupiłeś wymarzonego iPhone’a? Czas zaopatrzyć się w inne akcesoria, które pomogą ci w pełni wykorzystać możliwości twojego nowego telefonu! Co ci się przyda? Zobacz, jaką listę zakupów skompletować, by nowe urządzenie było przydatnym narzędziem do pracy i rozrywki!

Przede wszystkim – ochrona!

Nowy iPhone to spory wydatek. Nic dziwnego, że warto zadbać o jego odpowiednie zabezpieczenie. Pomoże ci w tym odpowiednie etui! Na rynku jest bardzo duży wybór takich akcesoriów. Możesz wybierać między propozycjami wykonanymi z różnego rodzaju materiałów – od silikonu po skórę. Która propozycja będzie najlepsza? Zwróć uwagę na to, by etui pasowało do twojego modelu iPhone’a. Może ci się spodobać zwłaszcza opcja ze wzmocnionymi krawędziami. Za jedne z najbardziej wytrzymałych uchodzą etui z poliwęglanu. Pamiętaj jednak, że etui pełni również funkcje ozdoby i uzupełnienia twojej stylizacji. Będzie w końcu widoczne na każdym zdjęciu w lustrze! Dlatego zastanów się, jakie kolory podobają ci się najbardziej – możesz zdecydować się na więcej niż jedno akcesorium, by zmieniać je w zależności od okazji. Wiele osób optuje za modelami przezroczystymi, oceniając, że są odpowiednio uniwersalne.

Samo etui to jednak dopiero początek dbania o ochronę telefonu! Przyda się również szkło hartowane lub folia na ekran. Kluczem do skutecznej ochrony jest odpowiednia aplikacja takiego zabezpieczenia. Jeśli nie jesteś pewien, czy podołasz zadaniu, możesz zamówić specjalną usługę przy zakupie telefonu. W najnowszych modelach iPhone’a wyróżniają się również wystające obiektywy tylnych aparatów. Dobrze zadbać i o nie! Chcesz się cieszyć doskonałymi zdjęciami? Kup odpowiednią osłonę na obiektywy!

Łatwe ładowanie – poznaj sposoby!

Gdy twój telefon jest już zabezpieczony, możesz w pełni korzystać z jego możliwości. Wiąże się to jednak z dość szybkim zużywaniem energii – zwłaszcza, jeśli korzystasz jednocześnie z Bluetootha, Wi-Fi i oglądasz filmy w serwisach społecznościowych. Dobrze więc zadbać o tym, by mieć pod ręką ładowarkę. Unikaj jednak nieautoryzowanych gadżetów – lepiej zaopatrzyć się w zapasową ładowarkę, która zagwarantuje bezpieczeństwo uzupełniania energii. Możesz ją mieć zawsze przy sobie – w torbie lub plecaku – albo zostawić na stałe w pracy. Jeśli dużo jeździsz samochodem, przyda ci się również możliwość ładowania smartfona w aucie!

W szybkim uzupełnianiu baterii pomoże ci też przenośna ładowarka MagSafe. To wyjątkowy powerbank – nie potrzebujesz podłączać do niego telefonu za pomocą kabla – wystarczy skorzystać z magnesu na plackach. Rozważ taki zakup przed podróżami lub sezonem koncertowym, gdy chcesz uwiecznić ulubionych artystów w akcji!

Przejściówki – jakie kupić?

Jeśli korzystasz z ekosystemu Apple dobrze, by poszczególne urządzenia były ze sobą kompatybilne. Sprawdź, jakich przejściówek i adapterów potrzebujesz, by bez przeszkód móc podłączać do iPhone’a inne akcesoria. To wygodne rozwiązanie, które pozwoli ci w pełni wykorzystać wszystkie możliwości, jakie daje ci telefon. Może się okazać, że potrzebna ci przejściówka, by podłączyć mikrofon lub słuchawki na kablu, jeśli akurat z takich planujesz korzystać.

Wszystko pod ręką!

Gdy masz iPhone’a, zyskujesz potężne narzędzie do namierzania innych przedmiotów. Nie wahaj się dłużej i kup AirTaga! To wygodny system monitorowania nie tylko bagażu na lotnisku. Przyda się, by szybko namierzyć auto na dużym parkingu lub klucze, które co chwilę przekładasz z jednej torebki do drugiej

Jak widzisz, zakup nowego smartfona Apple’a to dopiero początek możliwości! Zaopatrzenie się w zestaw akcesoriów do iPhone’a to kolejny krok, by w pełni skorzystać z innowacyjnych możliwości telefonu.

google_news