Cieszyn Kultura i rozrywka

Najpiękniejsze! (FOTO i WIDEO)

Fot. Natalia Tokarska
Fot. Natalia Tokarska

Choć zwyciężyć mogła tylko jedna, wszystkie kandydatki do tytułu najpiękniejszej góralki 2021 roku zachwyciły! Jury nie miało łatwego zadania, przyznając słynną już koronkową koronę…

Święto Istebnej już za nami. Przez dwa dni w Amfiteatrze pod Skocznią można było bawić się do woli, tańczyć przy świetnej muzyce i skosztować tradycyjnych potraw. Nie mogło też zabraknąć wyborów najpiękniejszej góralki. Przypomnijmy, o tytuł ten z wdziękiem walczyły: Marysia Bielesz z Istebnej (17 lat), Maria Buczkowska z Cieszyna (17 lat), Sylwia Byrtus z Bukowca (lat 17), Żaneta Kim ze Skoczowa (lat 26), Anna Kobielusz z Istebnej (lat 17), Martyna Michałek z Istebnej (lat 16), Ania Probosz z Istebnej (lat 17), Julia Skotnicka z Bielska -Białej (lat 18), Natalia Zowada z Istebnej (lat 17) oraz Paulina Zwardoń z Jaworzynki (lat 17).

Panie zaprezentowały się w kilku odsłonach.

Ostatecznie jury pod przewodnictwem Lucyny Grabowskiej-Góreckiej postanowiło tytułem najpiękniejszej góralki uhonorować Martynę Michałek z Istebnej. Zwyciężczyni śnieżnobiałą koronkową koronę odebrała z rąk istebnianki Sylwii Polok, najpiękniejszej góralki z 2019 roku (w ubiegłym roku wybory nie odbyły się).

 

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Hermenegilda
Hermenegilda
1 rok temu

Ale badziew – polki są tragiczne i żałosne. Spółdzielnia pracy “daremny trud”

Zuza
Zuza
1 rok temu

Dla najpiękniejszej Góraki gratulacje, dla widzów- lekkiego przejścia Covida. Tłok ścisk i ani jednej maseczki. Panie z KGW wiszą nad plackami bez maseczek. Oj będą żniwa, będą.