Wydarzenia Cieszyn Kultura i rozrywka

Najpierw płyta, teraz singiel. Patryk Demkowski prezentuje “Mały grzech”

fot. z oficjalnego profilu Patryka Demkowskiego na Facebooku.

W czasie swoich największych triumfów sportowych to Adam Małysz był chlubą Wisły. Oczywiście miasto nie zapomina ani o nim, ani o reszcie utalentowanych sportowców, ale może pochwalić się również przodownikami w innych dziedzinach.

Niewątpliwie, jedną z takich osób jest Patryk Demkowski. Mimo młodego wieku, ma na swoim koncie wiele muzycznych osiągnięć. Śpiewa, gra na gitarze, pisze piosenki. Jak sam o sobie mówi, kocha muzykę i wszystko, co się z nią wiąże. Jest aktywny w mediach społecznościowych i ochoczo dzieli się ze słuchaczami tym, nad czym obecnie pracuje. W ostatnim czasie jednak jego obecność w social mediach ograniczała się do minimum.

Cisza, którą niektórzy mogli interpretować jako rezygnację z muzycznej drogi, wcale się nią nie okazała, albowiem wynikała z wytężonej pracy nad premierowym materiałem.

fot. z oficjalnego profilu Patryka Demkowskiego na Facebooku

Patryk wydał swój debiutancki album “Wczoraj”. Jego premiera miała miejsce 11 czerwca.
Pomysł na powstanie albumu pojawił się u Patryka trzy latat temu. Wtedy pojawiły się też pierwsze koncepcje, jak mógłby wyglądać.

“Wczoraj” to zbiór dziesięciu utworów, które łączone są emocjami, które w czasie prac nad debiutem płytowym mu towarzyszyły. Krążek łączy gatunki pop/rock i rap. Singlem wiodącym jest “Mały grzech”, który doczekał się również teledysku, a jego premiera w serwisie YouTube odbyła się 13 czerwca. Wokalista swój debiutancki utwór wykonał tego samego dnia na konferencji prasowej, która zorganizowana była z okazji nadchodzących Dni Wisły.

Święto Wisły połączone z  60. rocznicą nadania praw miejskich odbędzie się w dniach od 24 do 26 czerwca, a Demkowski wystąpi z koncertem promującymjego debiutancki album 25 czerwca. Gwiazdą sobotniego wieczoru będzie Ewa Farna.

google_news
E-wydanie_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
sztuczne
sztuczne
6 dni temu

Po co włączać Małysza?, gdyby był szwagrem – może, Ewa Farna – owszem.