Wydarzenia Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Największe targi wędkarskie już 25 i 26 stycznia! MAMY BILETY

Choć w Bielsku-Białej i okolicy odbywa się sporo różnego rodzaju targów, miłośnicy łowienia ryb możliwości spotkania się z wieloma wystawcami w jednym miejscu muszą szukać trochę dalej. 25 i 26 stycznia w oddalonych od stolicy Podbeskidzia o 80 kilometrów Gliwicach odbędą się drugie targi z cyklu Rybomania Tour. Po warszawskiej edycji, tym razem fani wędkarstwa spotkają się w Arenie Gliwice przy ul. Akademickiej 50. Rybomania Tour to cykl największych imprez wędkarskich w Europie, których ostatnim etapem będą targi Rybomania w Poznaniu (6-8 marca). Warto dodać, że w Polsce wędkarstwo uprawia aktywnie i w miarę systematycznie około 1,5 mln osób!

Dlaczego warto odwiedzić targi Rybomania w Gliwicach? – Coraz modniejsze staje się aktywne spędzanie wolnego czasu na łonie natury, a wędkarstwo niewątpliwie nią jest. To pasja dostarczająca wielu emocji i wrażeń. Jestem pewny, że istnieje ogromna grupa ludzi, którzy nie są wędkarzami, bo po prostu nigdy nie spróbowali – mówi Miłosz Jankowiak, Dyrektor Targów Rybomania.

Targi Rybomania to doskonałe miejsce spotkań tysięcy wędkarzy z całego kraju, gdzie w czasie dwudniowego eventu mogą wymieniać się swoją wiedzą i doświadczeniem. Ciekawostki i historie znad wody nie byłyby możliwe jednak bez dobrej jakości sprzętu. W gliwickim wydarzeniu weźmie udział blisko 100 wystawców czołowych marek, którzy zaprezentują nowości sprzętu i akcesoriów do wędkarstwa karpiowego. To okazja, żeby nabyć wysokiej jakości sprzęt w atrakcyjnych cenach jeszcze przed startem sezonu.

Na targi Rybomania Gliwice przygotowano wiele atrakcji, w tym dla najmłodszych uczestników w ramach Akademii Młodego Wędkarza. Podczas weekendu dzieci odwiedzające stoiska, odpowiadając na pytania mogą odebrać specjalne gadżety. Na stoisku No Limit Team będzie można sprawdzić swoje umiejętności na symulatorze holu. Ci, którzy chcą zaszczepić swoim dzieciom pasję do wędkowania będą mogli w dniu targów kupić bilety w atrakcyjnych cenach z kartą dużej rodziny.

– Potencjał wędkarstwa jest bardzo duży i ciągle się zwiększa. Sprzedaż w branży z roku na rok rośnie, a na polski rynek wkracza coraz więcej firm zagranicznych, a co bardziej cieszy, rozwijają się też polscy producenci. Wędkarze nie zadowalają się sprzętem niskiej jakości, ale inwestują w sprzęt marek premium, wiedząc, że jest to sposób do osiągania dobrych wyników. Takie właśnie marki będą obecne na Rybomani w Gliwicach – przekonuje Miłosz Jankowiak.

Więcej informacji: www.rybomania.com.pl

Bilety: https://rybomania.com.pl/pl/dla-zwiedzajacych/wazne-informacje/bilety/

Lista wystawców: https://rybomania.com.pl/pl/aktualnosci/lista-wystawcow-rybomania-gliwice-2020/


ZGARNIJ BILETY!

Dla naszych Czytelników mamy 10 pojedynczych zaproszeń na dwa dni targów Rybomania w Gliwicach. Co trzeba zrobić, żeby je zgarnąć?

  • w tytule maila wpisać – RYBOMANIA BILETY – NAZWISKO
  • odpowiedzieć na pytanie: po raz który w Gliwicach odbywa się Rybomania?
  • przesłać zdjęcie ze złowioną rybą na adres mailowy: [email protected]
  • w mailu podać dane kontaktowe (imię, nazwisko, miejscowość, numer telefonu)
KBszpital
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments