Cieszyn Na sygnale

Napad w Wiśle. Policja szuka mężczyzny, który sterroryzował ekspedientkę

Fot. KPP w Cieszynie

Dziś około godz. 17.30 w Wiśle doszło do napadu. Zamaskowany mężczyzna, z narzędziem przypominającym nóż w ręku, wszedł do jednego ze sklepów spożywczych i zażądał od ekspedientki wydania pieniędzy.

Jak informuje Krzysztof Pawlik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie, kobieta przekazała napastnikowi pewną kwotę pieniędzy, po czym mężczyzna oddalił się. Na miejsce zdarzenia wezwani zostali mundurowi – technik policyjny zabezpieczył ślady, a w teren ruszył pies policyjny z przewodnikiem.

– Czynności w tej sprawie są nadal wykonywane. Trwają poszukiwania sprawcy napadu. To młody, szczupły mężczyzna. Miał na sobie czarną bluzę z kapturem – mówi rzecznik cieszyńskiego garnizonu policji.

Stróże prawa zwracają się do wszystkich osób, które mają jakiekolwiek informacje mogące pomóc w zatrzymaniu przestępcy. Proszą o przekazanie ich najbliższej jednostce policji. Można dzwonić na bezpłatny numer alarmowy 997, bądź na numer telefonu komisariatu w Wiśle – 47 85 73 710, czy Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie – 47 85 73 100. Zapewniona jest anonimowość.

 

google_news
Energylandia - praca 2023
Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Smolo
Smolo
2 lat temu

Pewnie miał na ryjku maseczkę

darius
darius
2 lat temu

byłem tam z 5 min po fakcie, zanim wszedłem policja na sygnale wjechała na parking

Karola
Karola
2 lat temu
Reply to  darius

Który to sklep?