Renault LCV
Wydarzenia Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec

Nie dla Przemocy! Pomarańczowy marsz na Placu Chrobrego

Czym jest przemoc? Jakie są jej rodzaje? Jak jej zapobiegać? Pytania te z pozoru wydają się proste, jednak zjawisko przemocy wciąż pozostaje poważnym, często ukrywanym problemem w społeczeństwie.

Już 18 listopada w ramach akcji ODWAŻN!BB, będącej częścią międzynarodowego projektu 16 dni przeciwko przemocy, zapraszamy wszystkich zainteresowanych na godz. 10:00 do Kubiszówki na emisję filmu “Hela” w reżyserii Anny Kasperskiej.

Projekt 16 dni przeciwko przemocy w ramach akcji ODWAŻN!BB ma na celu zwiększenie świadomości skali tego problemu. 22 listopada w Bielskim Centrum Kultury odbędzie się emisja filmu “O tym się nie mówi” w reżyserii Marka Osiecimskiego. Patronat dr n. med. Agnieszka Gorgoń-Komor.

W ramach akcji zapraszamy również do uczestnictwa w konferencji przeciwko przemocy, która odbędzie się 24 listopada o godz. 17 w BCK oraz spektakl ” Romeo i Julia. Co nas kusi?” w reżyserii Agnieszki Szulakowskiej i koncert Zespołu Highflyers.

Natomiast już 25 listopada Pomarańczowy Marsz Przeciwko Przemocy
Przyjdź i dotrzymaj nam kroku.
Wspólnie wyraźmy sprzeciw wobec przemocy, która wciąż pozostaje poważnym, często ukrywanym problemem w społeczeństwie.
Spotykamy się 25 listopada o godz. 17:00 na Placu Chrobrego w Bielsku-Białej
Im więcej nas będzie, tym większy uzyskamy efekt. Nie pozostańmy obojętni!
Pomarańczowy marsz to jedno z wydarzeń organizowanych w ramach akcji ODWAŻN!BB, będącej częścią międzynarodowego projektu 16 dni przeciwko przemocy. Twój udział w wydarzeniu będzie mieć także znaczenie symboliczne. Dołącz do nas, mówiąc NIE DLA PRZEMOCY!
google_news
Subskrybuj
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Monia
Monia
1 rok temu

Pomarańczowy marsz przeciwko przemocy, jestem na tak!

Krzysztof
Krzysztof
1 rok temu

Organizatorzy kłamią, ogólnopolska akcja to 16 dni przemocy wobec kobiet. Obcięli końcówkę. Młodziezy wyświetlili film, który niewiele mówił o przemocy, pani psycholog upewniła młodzież ,że wszystko wokół jest przemocą . Film o aborcji ok ale niech mówią . Kongres kobiet który to organizuje , ma prawo ale powinni być uczciwi. Mówić o treści tego co będą przekazywali jawnie.
Pomarańczowy marsz ok ale nie przeciw przemocy przecież , tylko przeciw przemocy wobec kobiet a konkretnie, popierający prawo do zabijania dzieci w łonie matki.To temat zawężony. Tego już nie reklamują. Skandal proszę Państwa.

Gary
Gary
1 rok temu

OBY takich akcji uświadamiających było BB więcej!

OrWell
OrWell
1 rok temu

Czy przemoc władzy wobec obywatela też jest brana pod uwagę?

o co chodzi
o co chodzi
1 rok temu
Reply to  OrWell

Kobieta Cię w domu bije?

Mirabellka
Mirabellka
1 rok temu
Reply to  OrWell

Biorąc udział wiedziałbyś że ta przemoc byla pod uwagą jako numer jeden;) więc tak.