Wydarzenia Cieszyn

Nie tylko Ustroń. Wisła też witała reprezentanta z Planicy

Fot. Aleksander Zniszczoł

W niedzielne popołudnie 5 marca w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego odbyło się spotkanie ze skoczkiem narciarskim Aleksandrem Zniszczołem.

Była to oczywiście konsekwencja powrotu naszych reprezentantów z Mistrzostw Świata w Narciarstwie Klasycznym w Planicy. W podobnym czasie w Ustroniu witano złotego medalistę Piotra Żyłę oraz Pawła Wąska, o którym pisaliśmy TUTAJ.

Aleksandra Zniszczoła (WSS Wisła), który startował w obu konkursach indywidualnych oraz drużynowym witały władze Wisły  oraz światka narciarskiego. Wręczono mu pamiątkowe upominki, życząc dalszych sukcesów na sportowych arenach. Wśród upominków znalazł się m.in. pamiątkowy czekoladowy medal. W powitalnym spotkaniu udział wzięła także najbliższa rodzina Olka: żona Magdalena i córeczka Hania, rodzice Barbara i Donat.

– Niestety nie przywiozłem ze sobą krążka Mistrzostw Świata, ale dałem z siebie wszystko w rywalizacji indywidualnej i drużynowej, a teraz mam swój przepiękny medal… z czekolady.  Jeszcze raz bardzo dziękuje!!! to spotkanie dało mi dużego kopa do dalszej rywalizacji i promowania mojej kochanej miejscowości – takimi słowami komentował Zniszczoł spotkanie na swojej stronie społecznościowej.

Fot. Miasto Wisła

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments