Bielsko-Biała Sport

Siatkarki się nie zatrzymują. Kolejna cenna wygrana

Nie ma ostatnio mocnych na bielskie siatkarki. W poniedziałkowy wieczór BKS Bostik wygrał w Radomiu.

Mecz zakończył się w trzech setach, ale ich wyniki nie pozostawiają wątpliwości – to nie był spacerek. W pierwszym secie bielszczanki przegrywały już 4:12. W kolejnych partiach już bardziej się pilnowały, miały one zdecydowanie bardziej zacięty przebieg. MVP zawodów została przyjmująca BKS-u Martyna Borowczak.

Dzięki zwycięstwu bielszczanki umocniły się na czwartym miejscu w tabeli. Już w najbliższy piątek zmierzą się na wyjeździe z ŁKS-em Commercecon, a kolejny mecz u siebie rozegrają w środę 22 marca. Ich rywalkami będą wówczas siatkarki UNI Opole.

MOYA Radomka Lotnisko Radom – BKS BOSTIK Bielsko-Biała 0:3 (24:26, 22:25, 23:25)
MOYA Radomka: Bugg, Moskwa, Murek, Łukasik, Jasek, Almeida, Strasz (libero) oraz Stepanenko, Zaborowska, Adamek (libero), Biała, Świrad
BKS Bostik: Pierzchała, Nowicka, Borowczak, Damaske, Majkowska, Szczepańska-Pogoda, Mazur (libero), Nowak (libero) oraz Chmielewska, Sobiczewska, Abramajtys