Bielsko-Biała Na sygnale Czechowice-Dziedzice

Nierozwiązana zagadka. Kogo ciało znaleziono w Wiśle?

Obrazy: KPP w Pszczynie

Mimo że minęło półtora roku od odnalezienia w Wiśle ciała mężczyzny, nadal nie jest znana jego tożsamość. Ustalono jego prawdopodobny wygląd i sporządzono portret, licząc na pomoc w identyfikacji.

Tragicznego odkrycia dokonano 20 lipca 2020 roku. W Wiśle, między stawami Rontok i Dębina Dolna, na granicy Czechowic-Dziedzic i Goczałkowic-Zdroju, znaleziono ciało mężczyzny, którego wiek szacowany jest na około 53 lata. Miał około 167 centymetrów wzrostu i ważył około 63 kilogramy. Był niemal całkowicie pozbawiony uzębienia.

– Nasze ustalenia pozwalają przypuszczać, że mógł być osobą bezdomną i samotną, przebywającą w pobliskich miejscowościach oraz tych, przez które przepływają rzeki Iłownica i Wapienica. Mógł zaginąć w okresie pomiędzy 2018 rokiem a lipcem 2020 roku – informuje zespół poszukiwań wydziału kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Pszczynie, który nadal prowadzi czynności identyfikacyjne dotyczące tajemniczej śmierci.

Policjanci proszą wszystkich, którzy mogą pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny, o kontakt z wydziałem kryminalnym KPP w Pszczynie (tel.: 47 8552 280, 47 8552 287, e-mail: [email protected]).

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments