Wydarzenia Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Urologia estetyczna na wyciągnięcie ręki

A man looks into his underpants, isolated on white background

Małe przyrodzenie bywa powodem obniżonego nastroju, a nawet depresji. Z tego powodu coraz więcej panów decyduje się na usługi oferowane w gabinetach medycyny estetycznej. Dzięki nim można w szybki i łatwy sposób pozbyć się stresu i kompleksów związanych z wyglądem i rozmiarami narządów płciowych.

Rodzaje zabiegów urologii estetycznej

Zabiegi oferowane w gabinetach urologii estetycznej wykonywane są przez lekarzy specjalistów, którzy po konsultacji z pacjentem ustalają zakres zabiegu i możliwe do uzyskania efekty. Obsługa jest w pełni profesjonalna i dyskretna. Wszystkie wrażliwe dane pacjenta objęte są pełną tajemnicą. W gabinetach można wykonać wiele różnych zabiegów, na przykład:

  • powiększenie penisa,
  • laserową plastykę napletka,
  • powiększenie żołędzi,
  • laserowe odmłodzenie prącia,
  • plastykę worka mosznowego,
  • wazektomię,
  • obrzezanie,
  • usunięcie torbieli nasiennej najądrza,
  • usunięcie wodniaka jądra itp.

Zobacz też: https://urologia-estetyczna.waw.pl.

Powiększanie penisa

Jeszcze do niedawna powiększenie rozmiarów penisa możliwe było jedynie podczas operacji chirurgicznej, w szpitalu i pod narkozą. Obecnie doskonałą alternatywę stanowi mało inwazyjny zabieg, który można wykonać w gabinecie urologii estetycznej, jedynie w znieczuleniu miejscowym. Przeprowadza się go dwiema metodami: poprzez wstrzyknięcie preparatu na bazie kwasu hialuronowego lub przez wszczepienie odpowiednio spreparowanego tłuszczu. Drugi zabieg trwa dłużej i jest droższy, ponieważ wymaga wcześniejszego pobrania tkanki tłuszczowej od pacjenta metodą liposukcji. Uzyskane efekty utrzymują się natomiast dłużej. Zabieg powiększania prącia pozwala zwiększyć obwód penisa o około 3-4 cm i wydłużyć go o 1 cm, co stanowi od 20 do 40%. Więcej informacji na ten temat znajduje się pod adresem: https://urologia-estetyczna.pl.

Stulejka

Stulejka polega na zwężeniu otworu napletka, co uniemożliwia lub znacznie utrudnia jego zsuwanie z żołędzi prącia. Może być wrodzona lub nabyta, np. w wyniku zapaleń napletka prowadzących do zbliznowacenia i zwężenia otworu. Nieleczona wywołuje zaburzenia w oddawaniu moczu, a ponadto utrudnia stosunki płciowe. Po przeprowadzeniu zabiegu pacjent odzyskuje pełną sprawność narządu, co przyczynia się do zwiększenia satysfakcji ze współżycia seksualnego.

Wazektomia

Wielu mężczyzn poddaje się nieodwracalnemu zabiegowi wazektomii w celu uniknięcia niechcianej ciąży u partnerki. Praca chirurga polega w tym przypadku na przecięciu nasieniowodów, co uniemożliwia przedostanie się plemników do ejakulatu. Wazektomia nie zmniejsza doznań seksualnych podczas stosunku. Jest zabiegiem szybkim, bezpiecznym i skutecznym.

Korzystanie z usług gabinetów urologii estetycznej ma wiele zalet: jest bardzo wygodne, nie wymaga skierowania i zapewnia pełną dyskrecję.

google_news
E-wydanie_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Hermenegilda
Hermenegilda
7 miesięcy temu

Nieestetycznie zaglądać sobie w majtki, dobrze że kobiety tak nie robią.