Bielsko-Biała Przygarnij mnie

Nieszczęśliwy w schronisku

Fot. Beata Stekla

Kacper jest psem w typie wyżła niemieckiego. Do Miejskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Bielsku-Białej trafił niedawno i kiedy go tam spotkaliśmy wiać było, że bardzo przeżywa ten fakt.

W azylu powiedziano nam, że piesek ten wykazuje cechy typowe dla swojej rasy, czyli jest wyjątkowo nadpobudliwy i nieopanowany. Od nowego właściciela będzie wymagał więc pracy i odpowiedniego prowadzenia. Czy znajdzie się ktoś kto podejmie wyzwanie? Kacper został w schronisku zaszczepiony, odrobaczony, zaczipowany i wykastrowany.

Poza bohaterem dzisiejszego odcinka w przytulisku czeka na adopcję jeszcze około 100 psiaków. Placówka zaprasza chętnych do przygarnięcia któregoś z nich od poniedziałku do piątku między 11.00 a 16.00 (w czwartki wyjątkowo między 11.00 a 17.00), a w soboty od 11.00 do 14.00. Adres: ulica Reksia 48, telefon: 33/814-18-18, e-mail: [email protected], strona internetowa, Facebook.

google_news
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Aga
Aga
4 lat temu

Gdyby w reksiu pracownicy wykonywali swoje obowiazki ktore do nich naleza czyli dbac o swoich podopiecznych poswiecajac im czas na wyprowadzanie czesanie itp. To psiaki nie były by takie zdziczale 24h w klatce 2×2 jest powodem tego że pies poprostu zwariuje. Wystarczy przyjsc w piatek rano zobaczyc ją te biedne pieski się ciesza gdy widza wolontariuszy bo wiedza ze w koncu wyjdą na 5 min z klatki 5min raz w tygodniu. Tragedia.

beksa
beksa
4 lat temu

pierwsze słyszę, żeby rasa ta była wyjątkowo nadpobudliwa i nieopanowana

Julia
Julia
4 lat temu
Reply to  beksa

Sama miałam wyżła (suczka rasy wyżeł niemiecki szorstkowłosy). Prawdą jest, że wyżły są bardzo energiczne, żywiołowe i trudno im usiedzieć na miejscu – według mnie jest to zaleta, a nie wada. Jeśli się odpowiednio wychowa wyżła i zapewni mu się wystarczająco dużo ruchu, na pewno nie będzie nadpobudliwy ani nie opanowany

Mieeetek
Mieeetek
4 lat temu

Co to znaczy “wiać było” ?