Bielsko-Biała Na sygnale

Nieudany wjazd na stację paliw – ZDJĘCIA

Pięć zastępów straży pożarnej wysłano po otrzymaniu zgłoszenia zderzenia samochodu dostawczego z osobówką na ul. Kęckiej w Czańcu. 19-letnia sprawczyni zdarzenia, z rocznym stażem za kółkiem, chciała zatankować paliwo.

Do zdarzenia doszło około godz. 23.55 na wysokości skrzyżowania z ul. Kościelną. Kierująca samochodem osobowym marki ford, skręcając w lewo, z ul. Kęckiej na stację paliw, nie ustąpiła pierwszeństwa prawidłowo jadącemu, kierującemu samochodem dostawczym marki fiat, w wyniku czego doszło do zderzenia obu pojazdów.

Zespół ratownictwa medycznego przebadał uczestników zdarzenia, nie było konieczności hospitalizacji. Kierujący fiatem dostawczym doznał niegroźnego urazu ręki. Policjanci z drogówki sporządzili dokumentację, kierujący pojazdami byli trzeźwi. 19-latkę ukarano mandatem karnym i sześcioma punktami. Dowody rejestracyjne aut zatrzymano.

W akcji uczestniczyło łącznie pięć zastępów straży pożarnej z JRG1, OSP Czaniec, OSP Kobiernice, zespół ratownictwa medycznego, policja i służba drogowa. Utrudnienia w ruchu trwały około półtorej godziny.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments