Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Przygarnij mnie Oświęcim

Wyjście na spacer to dla niego święto

Fot. Fundacja “Lepszy Świat”

Wigo szuka swojego człowieka. Ten pies już długo przebywa w cieszyńskim schronisku. Za długo! Trudno się więc dziwić, że spacery z wolontariuszami Fundacji „Lepszy Świat” są dla niego prawdziwym świętem…

Każde wyjście sprawia, że Wigo zamienia się w wulkan energii i rozpiera go radość, ale po kilku chwilach uspokaja się. Wtedy okazuje się, że potrafi grzecznie chodzić na smyczy, reaguje na polecenia opiekuna, gdy ma się zatrzymać – robi to i czeka na kolejne komendy. Co więcej, z zachwytem przyjmuje wszelkie objawy sympatii, jak głaskanie za uchem i inne pieszczoty. Już teraz widać, że będzie bardzo oddany nowemu właścicielowi. Do czworonogów jest nastawiony raczej spokojnie, choć nie daje sobie wejść na głowę i zdarza mu się pokazać charakterek, gdy jakiś psi towarzysz jest zbyt natarczywy.

Wigo to pies urodzony około 2010 roku, krótkowłosy, średniej wielkości, w kłębie ma około 50 cm. Został znaleziony w 2013 roku w Cieszynie. Jego numer ewidencyjny to 140/2013. Informacje w sprawie adopcji oraz jak zostać domem tymczasowym lub wolontariuszem Fundacji „Lepszy Świat”: 793 555 194 (Iwona), 782 717 771 (Kasia).

google_news