Żywiec Przygarnij mnie

Nieufny Hedi

Fot. Beata Stekla

Około 5-6-letni Hedi nie ufa ludziom i boi się nieznanych sobie rzeczy. Kiedy jednak trochę przyzwyczai się do nowej sytuacji, staje się bardziej ufny.

Ma dominujący charakter i stara się podporządkować sobie opiekuna. Ma też rozbudowany instynkt terytorialny, co sprawia, że zaciekle broni miejsca, które uzna za swoje. Z tego względu sprawdziłby się jako pies stróżujący. Psiak jest bardzo ruchliwy i potrafi bardzo wysoko skakać. Gdyby zdarzyło się tak, że zamieszka w domu z ogrodem płot powinien być wysoki i szczelny, aby wyeliminować możliwość jego ucieczki. Pies ma około 5-6 lat i mieszka w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Żywcu. Tam zadbano o jego szczepienie, odrobaczenie i kastrację. Założono mu też czipa. – Hedi potrzebuje właściciela z doświadczeniem w opiece nad dominującymi psami. Nie nadaje się do domu, w którym są dzieci – powiedziano nam w azylu. Czy ktoś się odważy go przygarnąć?

Żywieckie przytulisko mieści się na terenie spółki Beskid Żywiec przy ulicy Kabaty 2. W tygodniu zaprasza chętnych do adopcji między 9.00 a 14.30, w soboty od 9.00 do 12.00. Telefon: 694 475 951, e-mail: futrzanylos@gmail.com, strona internetowa: futrzanylos.pl, Facebook: Schronisko dla Zwierząt Żywiec Stowarzyszenie Futrzany Los.

1
Skomentuj

avatar
1 Komentarzy
0 Odpowiedzi
0 Śledzących
 
Najwięcej odpowiedzi
Najgorętsze komentarze
1 Komentarzy
Muszi Ostatnio komentujący
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Muszi
Gość
Muszi

Ja bym mu też nie zaufał.