Wydarzenia Bielsko-Biała

Za nami trudna noc na drogach. Było ślisko, auta miały problemy na wzniesieniach

Fot. Marcin Płużek

To była  trudna noc na drogach. Ogólnie szosy były przejezdne, lecz padający, marznący śnieg sprawił, iż jezdnie zrobiły się wyjątkowo śliskie i niebezpieczne.

Chwila nieuwagi, letnie opony i nieszczęście gotowe. Na szczęście w ciągu nocy nie doszło w Bielsku-Białej i okolicach do jakichś poważniejszych wypadków czy karamboli. Kilka aut wypadło co prawda z drogi (między innymi incydent taki miał miejsce w Ligocie) i konieczna była interwencja pomocy drogowej, lecz ogólnie sytuacja nie przypominała tej z połowy grudnia, gdy Podbeskidzie dosłownie sparaliżowały intensywne opady śniegu .

Część kierowców miała już tradycyjnie problemy na podjazdach, w tym także tych niezbyt stromych. Jak zawsze auta „ślizgały” się między innymi na „górkach” na alei Andersa w Bielsku-Białej, gdzie droga korkowała się na podjazdach w rejonie Kauflandu oraz w Starym Bielsku .

google_news
Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
a i gałęzie łamią się nad drogami
a i gałęzie łamią się nad drogami
1 rok temu

Nie tylko na drogach, w powietrzu też problemy z komunikacją

Tadeusz
Tadeusz
1 rok temu

W powietrzu na razie problemów z komunikacją nie ma. Powrót OLT Express Germany & Kundel Lipa sytuację tę zmienić nam POmoże. A i wtedy lotnisko w Berlinie i narodowy przewoźnik Lufthansa. Ślina już cieknie.

głupota głupotą poganiana
głupota głupotą poganiana
1 rok temu
Reply to  Tadeusz

Wracam świeżo co z Balic, wiem co piszę, bredzenie o PO.