Bielsko-Biała Na sygnale

Nocne kontrole na Partyzantów. Niektórzy kierowcy jeżdżą za szybko! – foto

Od kilkunastu km/h do blisko 40 km/h miały pojazdy, które zatrzymywano do kontroli w nocy przy ul. Partyzantów w Bielsku-Białej. To jedno z takich miejsc, gdzie patrole ruchu drogowego pojawiają się stosunkowo często, ale niektórzy kierowcy i tak jeżdżą za szybko w tym miejscu.

Rekordzista, kierujący samochodem marki audi, w nocy z poniedziałku na wtorek przekroczył dozwoloną prędkość aż o 38 km/h. Mężczyznę ukarano wysokim mandatem karnym. Kierujący innymi pojazdami przekraczali dozwoloną prędkość o mniej więcej kilkanaście km/h. Po północy do kontroli zatrzymano osobową mazdę. W toku czynności ustalono, że kierujący tym autem nie ma aktualnych badań technicznych pojazdu.

Patrol bielskiej drogówki pojawił się przy ul. Partyzantów także minionej nocy. Do kontroli zatrzymano kilka pojazdów. Kierujący volkswagenem i mazdą poruszali się z nadmierną prędkością. Po zakończeniu kontroli patrol WRD przemieścił się w inny rejon miasta.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
krzysztof
krzysztof
2 miesięcy temu

Takie kontrole powinny być codziennie nie tylko w B-B ale i innych miejscowościach powiatu bielskiego a tam ich nie widać . Ostatni patrol drogówki w Jasienicy widziałem chyba rok temu a jest tam niebezpieczne skrzyżowanie na bielskiej – nawet pomimo sygnalizacji – na którym doszło już w tym roku do paru kolizji . Drugim takim punktem jest ulica Nadbrzeżna w Bierach .

OrWell
OrWell
2 miesięcy temu

“Od kilkunastu km/h do blisko 40 km/h miały pojazdy” – w domyśle ponad normę. Jednak warto czytać tekst przed publikacją.