Bielsko-Biała Sport Cieszyn Czechowice-Dziedzice

Nocne szachowanie w Strumieniu

Fot. Artur Jarczok

Już w najbliższy piątek o 20.00 w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury przy ul. Młyńskiej 14 w Strumieniu rozpocznie się XI Otwarty Nocny Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Strumienia. Zawody potrwają całą noc i zakończą się około 8.00 następnego dnia.

– Nocny turniej szachowy to nie tylko walka z przeciwnikami, ale również z własną słabością i zmęczeniem, jednak jak można było zobaczyć podczas poprzednich edycji, zawodnicy świetnie sobie z tym radzą – mówi Jan Jałowiczor, organizator turnieju.

Zgłoszeń do turnieju można dokonywać za pośrednictwem strony internetowej (http://www.chessarbiter.com/turnieje/2019/ti_1029/registration_form.html?l=pl) lub telefonicznie.

Tak jak w poprzednich latach dla najlepszych zawodników przewidziano cenne nagrody. Zwycięzca otrzyma puchar, medal, nagrodę rzeczową i 500 złotych. Cenne będą również nagrody dla dziewięciu kolejnych zawodników, najlepszej kobiety, najstarszego i najmłodszego uczestnika oraz najlepszego zawodnika ze Strumienia, a wśród uczestników którzy nie zdobędą żadnej nagrody zostaną rozlosowane trzy nagrody rzeczowe

 

google_news
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments