Na sygnale Oświęcim

Nocne włamanie do jubilera

Fot. Wojciech Ciomborowski

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu prowadzą intensywne poszukiwania sprawcy, który dokonał kradzieży z włamaniem do sklepu jubilerskiego znajdującego się na Małym Rynku w Oświęcimiu. Uciekł kradzionym fiatem uno.

Do zdarzenia doszło dzisiejszej nocy tuż przed 2.00. Sprawca, wykorzystując skradzionego na terenie Oświęcimia fiata uno, wjechał w witrynę sklepu, a następnie dokonał kradzieży szkatułki z wzornikami złotych obrączek. Pojazd   porzucił na ulicy Zaborskiej, a następnie go podpalił. Płonącego fiata ugasili strażacy.

Osoby które były świadkami zdarzenia proszone są o kontakt z policją (tel. 33 847-52-80).

google_news
kb_zpora
Subskrybuj
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jerzy W
Jerzy W
3 lat temu

Mam nadzieję że właściciel będzie uczciwy w stosunku co do złożenia zeznań przed pracownikami służb mundurowych oraz przed policją skarbową . Wiadomo że dosyć często zdarzały się przypadki kiedy właściciele swojego dobytku potrafili podwoić ilość skradzionych przedmiotów na swoją korzyść . Mam nadzieję że nie była to kradzież zlecona przez ??????? . Policja chyba wie co mam na myśli .

Jerzy .W
Jerzy .W
3 lat temu

Pamiętam czasy jak milicja nawet prosiła w pobliżu Komisariatu osoby przechodzące o pomoc w ustaleniu pewnego istotnego szczegółu danego śledztwa . Na czym polegała pomoc osoby postronnej nie mogę zdradzić szczegółów dla dobra organów ścigania itd. .

Jerzy .W
Jerzy .W
3 lat temu

Natomiast bardzo jest zastanawiająca pierwsza liczba mojego przyjścia na świat Zastanawiam się kto w tym maczał palce ?

Jerzy .W
Jerzy .W
3 lat temu

Całe szczęście że jest podany wyraz w liczbie mnogiej . Wiadomo co kilka głów do myślenia to nie jedna . Dziwna sprawa ja natomiast prowadzę kilka spraw poszukiwawczych itd. w wskutek byków, błędów milicji i jakoś nikogo nie proszę itd.

Jerzy .W
Jerzy .W
3 lat temu

Widziałem dwu lub trzykrotnie pewnego pracownika policji który przeprowadzał oględziny miejsca mi wiadomego Oświęcimu Stwierdziłem za każdym razem uważnie mu się przyglądając roztargnienie nieumiejętne logiczne myślenie Według mnie przyczyną jego roztargnienia itd. jest jego nadmierna otyłość . Przyglądał mi się kiedyś uważnie kończynom dolnym Wyczytałem z jego spojrzenia że ma kłopot z ustaleniem pewnego istotnego szczegółu dotyczącego prowadzonego śledztwa na miejscu zdarzenia Wystarczyło zaproponować drobną kwotę np. dwa złote a z miłą chęcią ustalibyśmy wspólnie pewne istotne szczegóły prowadzonego śledztwa . Wiadomo czas to pieniądz dla mnie oraz wszystkich służb mundurowych itd.

Jerzy .W
Jerzy .W
3 lat temu

Według mojego przeprowadzonego w dniu dzisiejszym śledztwa oględzin z zewnątrz stwierdzam moim zdaniem iż witryna sklepowa powinna być trochę wyżej od chodnika . Niepotrzebnie policja w tym przypadku ma dużo zajęć biurowych itd. Natomiast czekam z niecierpliwością na wydarzenie opisujące iż w/w sklep uległ w skutek intensywnych opadów deszczu zalaniu itd.