Porady i inspiracje Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Nowoczesne wyposażenie pomieszczeń sanitarnych. Oto pierwszorzędnej klasy higiena!

Specjalnie wygospodarowane przestrzenie sanitarne to obowiązkowe miejsca w rozkładzie budynków o charakterze publicznym. Mowa tutaj o różnego rodzaju biurowcach, restauracjach bądź nawet o stacjach benzynowych. Warto zadbać o to, aby wyposażenie takich pomieszczeń spełniało nawet najbardziej wygórowane oczekiwania gości. Zagwarantują to nowoczesne dodatki sanitarne. Idealne akcesoria do dbania o higienę nie tylko od święta. Sprawdź o czym mowa!

Rewolucja w pomieszczeniach sanitarnych. Nowoczesne akcesoria gwarantują najwyższą higienę

Wszechobecna w ostatnich latach rewolucja technologiczna dotarła także do sektora firm wyspecjalizowanych w produkcji akcesoriów umieszczanych w pomieszczeniach sanitarnych. Międzynarodowa marka Elis w swoich katalogach produktowych posiada dziesiątki innowacyjnych rozwiązań, które umożliwiają skuteczne dbanie o indywidualną higienę w trakcie codziennych obowiązków. Tego typu elementy znajdziesz już w zdecydowanej większości miejsc profesjonalnie podchodzących do takiego tematu. Podczas zakupu dodatków sanitarnych zwróć uwagę na ich poziom funkcjonalności, jakość wykonania oraz na kwestię odporności na najpopularniejsze awarie. To pozwoli uniknąć Ci kosztownej wpadki i konieczności szybkiej wymiany specjalistycznych komponentów. Stawiając na sprawdzone rozwiązania podnosisz komfort dbania o higienę.

Co musi znaleźć się w przestrzeni sanitarnej? Prezentujemy podstawową listę wyposażenia

Jako absolutną podstawę wyposażenia pomieszczeń sanitarnych uznaje się wszelkiego rodzaju podajniki. Mowa tutaj przede wszystkim o konstrukcjach dedykowanych do papieru toaletowego oraz ręczników papierowych wywieszanych przy umywalkach. Ten drugi element śmiało może zostać zastąpiony elektryczną suszarką do dłoni. Podajnik idealnie sprawdza się w przypadku mydła, ale tutaj ponownie nieco bardziej nowoczesną wersję oferuje firma Elis. Dozownik do mydła w pianie umożliwia ekspresowe usunięcie z powierzchni rąk wszelkiego rodzaju bakterii oraz zarazków. Jest prosty w obsłudze, a jeżeli zdecydujesz się na kupno pierwszorzędnej klasy komponentów, możesz być pewnym, że tego typu akcesoria posłużą w Twoim pomieszczeniu sanitarnym nawet przez kilka kolejnych lat. Zagwarantuj sobie odpowiedni poziom komfortu!

KB_zwie
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments