Wydarzenia Sucha Beskidzka

Nowy zastępca komendanta powiatowego policji w Suchej Beskidzkiej

Komenda Powiatowa Policji w Suchej Beskidzkiej. Fot. Paweł Szczotka

Od dzisiaj (29 maja) w Komendzie Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej swoją pracę rozpocznie nowy zastępca komendanta powiatowego.

Przypomnijmy, że 10 maja ze stanowiska komendanta powiatowego w Suchej Beskidzkiej odwołany został inspektor Dariusz Drobny i trafił do Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie. Kilka dni później jego zastępca – podinspektor Marcin Kaczmarek – otrzymał przeniesienie do Chrzanowa, gdzie został pełniącym obowiązki zastępcy komendanta powiatowego.

O tym, że dzisiaj (29 maja) ma się pojawić nowy zastępca poinformował pełniący obowiązki komendanta powiatowego policji w Suchej Beskidzkiej młodszy inspektor Robert Michna w trakcie sesji Rady Powiatu Suskiego. Nowym zastępcą będzie podinspektor Daniel Chlebda, który do tej pory był naczelnikiem Wydziału Sztabu Policji w Komendzie Powiatowej Policji w Krakowie.

Podinspektor Daniel Chlebda służy w policji od 2001 roku. Od początku swojej kariery związany był z Komendą Powiatową Policji w Krakowie. W latach 2006 – 2009 pełnił służbę w Komisariacie Policji w Dobczycach. Potem powrócił do Komendy Powiatowej Policji w Krakowie, gdzie z czasem został naczelnikiem Wydziału Sztabu Policji.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Gość
Gość
13 dni temu

Daruś,Daruś aleś jest maźgaj.Serio ty taki cwel dałeś takie oswiadczenie ojojojoj.Pogrązylobcievto oświadczenie ,bo każdy wie,że gdybyś był czysty to z dumą byś dmuchnął ,a że byłeś niepewny to poszłaś na miasto wypić wiadro wody i po wodnej akcji między swoimi się badałeś.Trzeba było dzwonić po straż szybciej by cię nawodnili,(ale wodą!!!!!).Beksa z ciebie skoro piszesz oświadczenie tak pogrążajace.Jak się jest czystym to w 10 sekund udawania się uczciwośc a nie bełkocze ,biadoli i gada od rzeczy.

Gość
Gość
1 miesiąc temu

Dewiacje tego pana są nie na miejscu.Zabawa w chowanego Stary gniot .Wymusza na nas dmuchania a sam uważa się za lepszego i nietykalnego .A pora ze dwora.Szajbusi prostak.Wypad skoro nie chce uczciwie pracować.Sa ludzie prawi i niech pracują,a tego do psychiatryka dać.

Olek
Olek
3 miesięcy temu

Jak zawsze cyt „ psy szczekają a karawana jedzie dalej , na układy nie ma rady „ tak było jest i będzie ta instytucja jest nie reformowalna stary beton trzyma się dobrze , karuzela kadrowa , kruk kruk krukowi oka nie wykole itp

Filip
Filip
4 miesięcy temu

Wstyd mieszkańcom Białki mieć wszoła za sąsiada.

przyjąłem do wiadomości
przyjąłem do wiadomości
4 miesięcy temu

Gdyby mieszkańcy znali i wybierali – inna sprawa. Jest rozkaz, a na rozkaz nie ma dyskusji.

Tolek
Tolek
4 miesięcy temu

-w powiecie się nie
nadaje
– a województwie zostaje ?