Wydarzenia Sucha Beskidzka

Nowy zastępca komendanta powiatowego policji w Suchej Beskidzkiej

Komenda Powiatowa Policji w Suchej Beskidzkiej. Fot. Paweł Szczotka

Od dzisiaj (29 maja) w Komendzie Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej swoją pracę rozpocznie nowy zastępca komendanta powiatowego.

Przypomnijmy, że 10 maja ze stanowiska komendanta powiatowego w Suchej Beskidzkiej odwołany został inspektor Dariusz Drobny i trafił do Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie. Kilka dni później jego zastępca – podinspektor Marcin Kaczmarek – otrzymał przeniesienie do Chrzanowa, gdzie został pełniącym obowiązki zastępcy komendanta powiatowego.

O tym, że dzisiaj (29 maja) ma się pojawić nowy zastępca poinformował pełniący obowiązki komendanta powiatowego policji w Suchej Beskidzkiej młodszy inspektor Robert Michna w trakcie sesji Rady Powiatu Suskiego. Nowym zastępcą będzie podinspektor Daniel Chlebda, który do tej pory był naczelnikiem Wydziału Sztabu Policji w Komendzie Powiatowej Policji w Krakowie.

Podinspektor Daniel Chlebda służy w policji od 2001 roku. Od początku swojej kariery związany był z Komendą Powiatową Policji w Krakowie. W latach 2006 – 2009 pełnił służbę w Komisariacie Policji w Dobczycach. Potem powrócił do Komendy Powiatowej Policji w Krakowie, gdzie z czasem został naczelnikiem Wydziału Sztabu Policji.

google_news
6 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Gość
Gość
9 miesięcy temu

Daruś,Daruś aleś jest maźgaj.Serio ty taki cwel dałeś takie oswiadczenie ojojojoj.Pogrązylobcievto oświadczenie ,bo każdy wie,że gdybyś był czysty to z dumą byś dmuchnął ,a że byłeś niepewny to poszłaś na miasto wypić wiadro wody i po wodnej akcji między swoimi się badałeś.Trzeba było dzwonić po straż szybciej by cię nawodnili,(ale wodą!!!!!).Beksa z ciebie skoro piszesz oświadczenie tak pogrążajace.Jak się jest czystym to w 10 sekund udawania się uczciwośc a nie bełkocze ,biadoli i gada od rzeczy.

Gość
Gość
9 miesięcy temu

Dewiacje tego pana są nie na miejscu.Zabawa w chowanego Stary gniot .Wymusza na nas dmuchania a sam uważa się za lepszego i nietykalnego .A pora ze dwora.Szajbusi prostak.Wypad skoro nie chce uczciwie pracować.Sa ludzie prawi i niech pracują,a tego do psychiatryka dać.

Olek
Olek
11 miesięcy temu

Jak zawsze cyt „ psy szczekają a karawana jedzie dalej , na układy nie ma rady „ tak było jest i będzie ta instytucja jest nie reformowalna stary beton trzyma się dobrze , karuzela kadrowa , kruk kruk krukowi oka nie wykole itp

Filip
Filip
1 rok temu

Wstyd mieszkańcom Białki mieć wszoła za sąsiada.

przyjąłem do wiadomości
przyjąłem do wiadomości
1 rok temu

Gdyby mieszkańcy znali i wybierali – inna sprawa. Jest rozkaz, a na rozkaz nie ma dyskusji.

Tolek
Tolek
1 rok temu

-w powiecie się nie
nadaje
– a województwie zostaje ?