Wydarzenia Bielsko-Biała

Od ćwierć wieku związany z jednym zakładem. Zbigniew Stachowski o budowaniu sukcesu bielskiej firmy

Prefabed jest bielską firmą, tworzącą produkty z betonu komórkowego. Firma powstała w 1962 roku, a w 2013 roku przeszła z rąk miejskich do prywatnych. Zbigniew Stachowski do Prefabedu trafił w 1996 roku. Zaczynał jako specjalista ds. handlowo-zaopatrzeniowych. Przez lata wykonywał w bielskim przedsiębiorstwie różne zadania, współpracował z różnymi prezesami, piął się w hierarchii, by finalnie zostać dyrektorem.

Od tego czasu Prefabed notuje imponujące tempo rozwoju. Firma od lat oferuje świeżość w kontekście oferowanych produktów, czy wykorzystywanych w produkcji technologii. W 2023 roku pan Zbigniew odszedł na zasłużoną emeryturę. Prefabedu do końca nie opuścił, nadal służąc pomocą merytoryczną w najważniejszych kwestiach. Postanowiliśmy zatem zaprosić jedną z legend bielskiego przemysłu do naszego studia. Z panem Zbigniewem nie tylko wspominaliśmy, ale też spoglądaliśmy na obecną sytuację i przyszłość branży budowlanej.

google_news
5 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Prefabet
Prefabet
6 miesięcy temu

A ilu ludzi skrzywdził ? nie powiedział…

Bielsko
Bielsko
6 miesięcy temu

Samochwała w kącie stała , niech Pan jeszcze podyrektoruje bo reklamacje dopiero będą spływać.

Oj niedobrze, niedobrze
Oj niedobrze, niedobrze
6 miesięcy temu

Bielska fabryka Fiata do likwidacji. Prawie pół tysiąca osób straci pracę.

było
było
6 miesięcy temu

Stary model awansu, dziś już tak nie robi się, kończy gość studia, dorabia drugi “kurs” i jest od razu specjalistą zdolnym do obejmowania najwyższych stanowisk przy zaangażowaniu politycznym.

L
L
6 miesięcy temu
Reply to  było

I guzik się zanają