Wydarzenia Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Odbieraj paczki wygodniej z aplikacją InPost Mobile

Rosnąca popularność zakupów online sprawia, że w dzisiejszych czasach praktycznie każdy z nas od czasu do czasu odbiera paczki.

Ponieważ oczekiwanie na kuriera bywa kłopotliwe, szczególnie wówczas gdy jesteśmy zapracowani coraz częściej decydujemy się na skorzystanie z paczkomatów. Warto jednak mieć świadomość, że paczkomat to nie jedyne udogodnienie, jakie oferuje nam firma InPost. Uzupełnieniem tego wygodnego rozwiązania jest aplikacja InPost Mobile, która sprawia, że odbieranie paczek jest jeszcze łatwiejsze i bezpieczniejsze. Sprawdźmy więc co oferuje.

Śledzenie paczek nigdy nie było tak proste

Czas oczekiwania na dostarczenie paczki potrafi dłużyć się niemiłosiernie. Szczególnie jeśli oczekujemy na ważną przesyłkę i nie mamy pojęcia gdzie się teraz znajduje i jak długo potrwa jeszcze dostawa. Dlatego też aplikacja InPost Mobile umożliwia użytkownikom śledzenie, którym miejscu znajduje się przesyłka. Co ważne, jeśli aktualnie czekasz na kilka paczek możesz sprawdzić, gdzie znajdują się wszystkie z nich w jednym miejscu. Nie musisz zajmować się wpisywaniem numerów przewozowych. Wspomnijmy również o tym, że paczkę możesz śledzić również gdy to ty jesteś nadawcą.

Powiadomienia zawsze na czas

Kolejną zaletą aplikacji są powiadomienia push, które nie tylko poinformują cię kiedy paczka będzie gotowa do odbioru, ale również przypomną o tym, że masz to zrobić. W zależności od tego jakie ustawienia wybierzesz aplikacja może wysłać powiadomienie o wybranej przez ciebie godzinie lub wtedy gdy znajdziesz się w okolicy paczkomatu, w którym znajduje się twoja przesyłka. To idealne rozwiązanie dla zapominalskich i zapracowanych osób.

Możliwość płatności za pobraniem

Wśród coraz popularniejszych metod płatności są te, które wykonujemy bezgotówkowo za pośrednictwem telefonu. Aplikacja InPost Mobile również daje nam taką możliwość. Dzięki niej szybko, wygodnie i co najważniejsze bezpiecznie zapłacimy za towary zakupione i wysłane za pobraniem. Obsługa płatności w aplikacji jest niezwykle prosta i intuicyjna – z pewnością więc poradzisz sobie z ich wykonywaniem.

Jeszcze więcej udogodnień i możliwości

Aplikacja InPost Mobile to również zwiększone bezpieczeństwo. Za jej pośrednictwem otrzymasz kod dostępu do paczkomatu lub QRkod. Możesz mieć pewność, że dane jakie otrzymasz są prawidłowe. To koniec z podszywaniem się pod kuriera czy fałszywymi smsami, które mogą narazić cię na stratę.
To jednak nie wszystko. Wśród funkcji jakie daje nam aplikacja wymienić możemy również możliwość nadawania własnych nazw paczek, szybkie wyszukiwanie najbliższych Paczkomatów, czy sprawdzanie statusu innych niż twoje paczek po wpisaniu numeru przewozowego. Możesz więc pomóc bliskim.

Podsumowując, aplikacja InPost Mobile to nowoczesne rozwiązanie w pełni dopasowane do potrzeb zapracowanych osób, które narzekają na brak czasu. Pomoże ci komfortowo odbierać przesyłki – niezależnie od tego, czy odbierasz je w paczkomacie, czy też wolisz poczekać na wizytę kuriera. Warto więc ją zainstalować.

Skomentuj

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o