Porady i inspiracje Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Odbierz 500 złotych dla swojej firmy!

Rozwój firmy to skomplikowany proces, który wymaga połączenia wielu elementów. Co więcej, samo to połączenie na niewiele się zda, jeśli nie zadbasz o prawidłowe działanie każdego z nich.

Jako przedsiębiorca musisz nadzorować mnóstwo zadań w swojej firmie, co jest praco- i czasochłonne. Warto więc korzystać z wszelkich okazji, które nie tylko Cię odciążą, ale również pomogą w szybszym rozwoju Twojej firmy.

I jedną z takich okazji jest oferta agencji MR Digital!

Już teraz możesz skorzystać z jednej z dwóch możliwości:

  • darmowego audytu mediów społecznościowych,
  • bezpłatnego ustalenia strategii w social mediach.

Pierwsze 5 osób, które się do nas zgłosi zaoszczędzi aż 500 złotych (koszt standardowej usługi). Napisz więc już teraz i rozwijaj swoją firmę razem z nami.

Strategia marketingowa w mediach społecznościowych

Media społecznościowe to potężne narzędzie, w które powinna zainwestować każda firma – i to bez względu na branżę i rodzaj świadczonych usług. Aby jednak dobrze Ci służyły i przyniosły maksimum korzyści, musisz przygotować odpowiednią strategię działania. W przeciwnym razie w Twoich social mediach zapanuje chaos, który odstraszy klientów.

Odpowiednia strategia zakłada m.in. wybór właściwych kanałów komunikacji dopasowanych do grupy docelowej, stworzenie harmonogramu publikacji i ustalenie celów.

Które platformy społecznościowe wybrać? Istnieje wiele opcji, ale zasadniczo powinno się wybrać przynajmniej jedną podstawową (Facebook lub Instagram) i ewentualnie dobrać do niej platformę dopasowaną do danego odbiorcy (np. TikTok, gdy grupą docelową są młodsze osoby).

Wybór platformy rzutuje na rodzaj prezentowanych treści. Na przykład Facebook i Instagram lepiej nadają się do treści wizualnych, podczas gdy Twitter jest lepszy do zamieszczania krótkich i treściwych wypowiedzi. Jeśli więc chcesz zaprezentować swoją ofertę w atrakcyjnej formie, postaw na media społecznościowe, które umożliwią Ci pokazanie zdjęć i filmów.

Kolejnym krokiem jest stworzenie harmonogramu publikacji. Media społecznościowe – jak sama nazwa wskazuje – to platformy skupiające ludzi wokół danej marki. Jest to niemożliwe bez systematycznego kontaktu z odbiorcami, dlatego musisz zadbać o odświeżanie treści i częstym publikowaniu nowych postów. Z początku może się to wydawać łatwe, bo z pewnością masz sporo materiału (np. zdjęcia z realizacji), ale co potem? Po miesiącu lub dwóch?

Harmonogram publikacji pozwoli Ci stworzyć długofalowy plan i utrzymać zainteresowanie odbiorców na stałym poziomie.

Startujesz ze swoimi kontami w mediach społecznościowych? Napisz do nas, a ustalimy dla Ciebie najlepszą strategię marketingową na social media.

Audyt mediów społecznościowych

Być może prowadzisz już konta w mediach społecznościowych, ale nie przynoszą one oczekiwanych rezultatów? Albo nie jesteś do końca przekonany, czy dobrze je obsługujesz? W takich przypadkach przydałby Ci się audyt social mediów, czyli sprawdzenie, które elementy wymagają wzmocnienia.

Czasami w zaawansowanej maszynie nie działa tylko jeden trybik – gdy go naprawisz, maszyna ruszy z pełną parą. Tak może być właśnie z Twoimi social mediami.

Może problemem jest publikowana treść albo brak systematyczności? A może sama platforma, która nie jest dopasowana do Twoich potrzeb, możliwości i – przede wszystkim – grupy docelowej? Opcji jest mnóstwo i często nie są one widoczne na pierwszy rzut oka.

Audyt social mediów pozwoli Ci je dostrzec i naprawić to, co nie działa. A to pierwszy krok do wprowadzenia swoich mediów społecznościowych na zupełnie nowy poziom. Poziom, który pozwoli Ci angażować odbiorców, sprzedawać i budować świadomość marki.

Chcesz przeprowadzić bezpłatny audyt social mediów? Skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów. Pamiętaj – liczba miejsc ograniczona, więc napisz już teraz.

Agencja MR Digital – Twoja pomoc w internecie

MR Digital to agencja marketingowa, która zajmuje się m.in. obsługą mediów społecznościowych. Naszą specjalizacją są Facebook (jesteśmy certyfikowanym partnerem Meta Business) i Instagram, dzięki którym każda firma może znacząco zwiększyć swoje zasięgi oraz dochody.

Z okazji trwających wakacji oferujemy darmowy audyt social mediów lub bezpłatne przygotowanie strategii marketingowej w mediach społecznościowych dla pierwszych 5 osób, które się do nas zgłoszą! Liczba miejsc ograniczona, dlatego skorzystaj z oferty już teraz. Nie czekaj aż ubiegnie Cię konkurencja.

Napisz lub zadzwoń: +48 796-344-938, a wspólnymi siłami rozwiniemy Twoje konta w mediach społecznościowych.

 

google_news
E-wydanie_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments