Wydarzenia Czechowice-Dziedzice

Oficjalne otwarcie oddziału RABEN w 7R Beskid Park Czechowice-Dziedzice

28 września nastąpiło oficjalne otwarcie nowego magazynu klasy A oraz biurowca GRUPY RABEN w 7R Beskid Park w Czechowicach-Dziedzicach.

To bardzo nowoczesny kompleks, który oprócz swej funkcjonalności jest obiektem ekologicznym. Nowoczesna powierzchnia magazynowa, doskonała lokalizacja w pobliżu drogi krajowej nr 1 bardzo usprawnia transport w naszym regionie, ogólnopolski oraz międzynarodowy.

GRUPA RABEN jest operatorem logistycznym. Oferuje swe usługi dla małych, średnich firm jak i dużych przedsiębiorstw w ramach outsourcing kompleksowych usług logistycznych i posiada 87 lat doświadczeń zdobytych na rynku.

Oddział w Czechowicach-Dziedzicach zatrudnia 30 osób i obsługuje 15 000 przesyłek miesięcznie, nadal stawiając na rozwój.

Przecięcie symbolicznej wstęgi otwarcia, odbyło się w nowoczesnym magazynie przez Burmistrza Miasta Czechowice-Dziedzice Mariana Błachuta , Dyrektora Regionu Raben Logistics Polska Łukasza Pełko, Kierownika Oddziału Raben Logistics Polska Małgorzatę Kacyrz oraz Macieja Krawieckiego Leasing Direktor 7R Park Beskid.

 

navigate_before
navigate_next

 

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments