Bielsko-Biała Na sygnale

Okradł budowę – grozi mu pięć lat paki

Fot. Marcin Płużek

Nawet 5 lat może spędzić za kratami pewien 26-letni mieszkaniec powiatu bielskiego zatrzymany przez szczyrkowską policję. Mężczyzna korzystając z świątecznej przerwy w pracy wybrał się na jedną z budów w Bystrej.

Skradł stamtąd osprzęt maszyn budowlanych wartości, bagatela ponad 16 tysięcy złotych. Część fatów od razu spieniężył w skupie złomu niedaleko od miejsca kradzieży. Tam zidentyfikował je szef okradzionej firmy budowlanej. O swoim odkryciu powiadomił policję. Mundurowi dość szybko ustalili kto przyniósł do skupu te przedmioty i rozpoczęli poszukiwania złodzieja. Nie przeczuwając nic złego podejrzany jeszcze raz odwiedził ten sam skup przynosząc na sprzedaż kolejne skradzione z placu budowy metalowe elementy i podzespoły. 26-latek został zatrzymany i doprowadzony do bielskiej komendy. Teraz odpowie za kradzież. Nie wiadomo ile dostał w skupie za to co ukradł, lecz na pewno była to kwota niewspółmiernie mniejsza od rzeczywistej wartości skradzionych urządzeń.  Na szczęście wszystko, co zwędził udało się odzyskać i zwrócić właścicielowi.

KB-beton
Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Hermenegilda
Hermenegilda
1 miesiąc temu

“5 lat PAKI”?!? No tak – PATOLOGICZNY portal lewackich kutasin zatrudniający PATUSÓW spod GS. Poprawnej Polszczyzny nie uraczysz – same wieśniaki spod budki z piwem/jabcokiem a’la hermenegilda

Hermenegilda
Hermenegilda
1 miesiąc temu
Reply to  Hermenegilda

To nie napisała prawdziwa “Hermenegilda” ! Ja prawdziwa “Hermenegilda” nigdy bym tak chamsko nie napisała komentarza. Ja jestem inna.

Jack
Jack
1 miesiąc temu
Reply to  Hermenegilda

No raczej głupia 👍

January
January
1 miesiąc temu
Reply to  Jack

mądra inaczej.