Bielsko-Biała Na sygnale

Okradł niepełnosprawnego! Policja publikuje wizerunek

Policjanci z Komisariatu I Policji w Bielsku-Białej poszukują mężczyzny, który podając się za pracownika wodociągów oszukał, a potem okradł niepełnosprawnego poruszającego się na wózku inwalidzkim.

27 sierpnia 2020 roku w Bielsku-Białej przy ul. Łagodnej, około godziny 14.00, nieustalony dotąd sprawca, podając się za pracownika wodociągów, dostał się do mieszkania 74-letniego seniora poruszającego się na wózku inwalidzkim. Rzekomy pracownik twierdził że w piwnicy bloku trwa naprawa kanalizacji, poprosił o pójście do kuchni, odkręcenie wody i obserwowanie kranu. W międzyczasie sprawca skradł z mieszkania 1 280 zł i 100 euro.

Policja publikuje portret pamięciowy sprawcy, licząc na pomoc w ustaleniu jego tożsamości. Rysopis: Wiek z wyglądu 25-30 lat. Dobrze zbudowany, ok. 190 cm wzrostu, włosy krótkie koloru blond. Ubrany był w szarą wiatrówkę, pod kurtką miał założoną ciemną koszulkę polo, spodnie długie ciemne, szare buty sportowe.

Policjanci proszą wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy przestępstwa o kontakt z Komisariatem Policji I w Bielsku-Białej pod nr tel. 47 85 701-00 lub na numer KMP w Bielsku-Białej 47 85 712 12.

E-wydanie_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments