Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Kultura i rozrywka Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Oktoberfest w zatorskim parku rozrywki!

Znane na całym świecie monachijskie święto obchodzone każdej jesieni będzie miało także swoją odmianę w Energylandii. Park Rozrywki przygotował prawdziwą ucztę dla wszystkich entuzjastów złocistego i bursztynowego napoju – i to w wielu odmianach!

Między 7 a 22 września Energylandia zaprasza na święto piwa, czyli Oktoberfest w swoistym wydaniu. To będzie wyjątkowe wydarzenie, podczas którego park zaprezentuje w swojej Wiosce Szwajcarskiej wyjątkowe specjały kulinarne, takie jak szaszłyki, kiełbaski, specjały z grilla czy precle.

Jednak to tylko część wyjątkowego menu, które uświetni tę imprezę! Miłośnicy Oktoberfest mogą liczyć przede wszystkim na wiele gatunków piw, które orzeźwią podniebienia smakoszy tego trunku. Czasu na degustację nie zabranie, bowiem impreza potrwa łącznie przez ponad dwa tygodnie.

W tym miejscu warto dodać, że Park Rozrywki otwarty jest codziennie od 10.00 do 18.00 aż do 29 września, a potem do 27 października – od środy do niedzieli.

Planowane wydarzenie jest w cenie biletu wstępu do Energylandii, który daje możliwość korzystania ze wszystkich atrakcji.

Oktoberfest to nie jedyne wydarzenie planowane przez Energylandię w tym sezonie. Czeka wszystkich bowiem jeszcze Polska Złota Jesień (między 23 września a 13 października) oraz Halloween Time w ostatnich dwóch tygodniach funkcjonowania parku.

google_news
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Alicja
Alicja
4 lat temu

Ha,ha,ha.Oktoberfest w Zatorze.Kto to wymyślił?To jest chore.