Wydarzenia Cieszyn

Ostra rywalizacja w Wiśle. Młodzieżowe drużyny pożarnicze w akcji | ZDJĘCIA

Fot. Dorota Krehut-Raszyk

Wisła była gospodarzem powiatowych zawodów sportowo-pożarniczych Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych Ochotniczych Straży Pożarnych. Na boisku przy ośrodku „Start” rywalizowało 30 ekip z całego powiatu cieszyńskiego.

Młodzi ludzie próbowali swoich sił w biegu sztafetowym i ćwiczeniach bojowych. W klasyfikacji generalnej wśród dziewcząt najlepsza okazała się drużyna MDP OSP Ustroń Nierodzim. Drugie miejsce zajęła MDP OSP Drogomyśl, a trzecie MDP OSP Koniaków Centrum. Jeśli chodzi o drużyny chłopięce bezkonkurencyjna była ekipa MDP OSP Koniaków Centrum, druga była MDP OSP Zarzecze Frelichów, a trzecia MDP OSP Wisła Centrum.


Autorką zdjęć jest Dorota Krehut-Raszyk

google_news
E-wydanie_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Dawid.
Dawid.
5 dni temu

A w mojej gminie josienicy odwalą nas na początku o 8.00 przed seniorami styl nie wiadomo jaki a dopiero o 9.00 są zawody z kibicami mają nas w D.

Strażak OSP
Strażak OSP
5 dni temu

Przede wszystkim w osp nikt z nikim nie rywalizuje bo strażak dla strażaka jest druhem! Zawody mają na celu szkolenie i wiedzę a miejsce to sprawa drugorzędna.

?
?
5 dni temu
Reply to  Strażak OSP

Jeśli są wyznaczeni sędziowie a i ustalane miejsca to nie jest rywalizacja? Jakie ma znaczenie że strażak dla strażaka jest druhem? W harcerstwie też są druhowie a nikt nie mówi, że harcerz dla harcerza jest druhem.