Wydarzenia Bielsko-Biała

Otwarcie Maxi Zoo w CH Sarni Stok!

Family buying supplies for little puppy in petshop. Father, mother and dauther chooses accessories for dog in pet shop

Dla małych i dużych, psów, kotów, królików, gadów i płazów, rybek i wszystkich innych domowych pupili! Czas na otwarcie sklepu dla zwierząt Maxi Zoo w CH Sarni Stok. Rabaty czekają!

Maxi Zoo w CH Sarni Stok otworzy się 21 września o godz. 9:00. W pierwszych dniach działania sklepu (czyli do 24 września) na klientów czeka wyjątkowa promocja: 20 proc. rabatu na wszystkie zakupy, a na wybrane produkty nawet 60 proc.!

Na powierzchni ponad 200 mkw. znajduje się ponad 6 tys produktów do zwierzęcej pielęgnacji. Sklep można odwiedzić z pupilem, a wykwalifikowany personel pomoże w doborze karmy i akcesoriów dla zwierząt. Sklep Maxi Zoo wyjątkowo dba o komfort zwierząt domowych: nie sprzedaje ich w swoich sklepach, bo przestrzeń sklepowa nie jest w stanie zapewnić im warunków, jakich wymagają, by bezpiecznie zamieszkać w naszych domach.

Sklep Maxi Zoo znajduje się naprzeciwko NewYorkera i będzie czynny w godzinach otwarcia CH Sarni Stok: poniedziałek-sobota: 9:00-21:00, a w niedziele handlowe: 10:00-20:00.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments