Wydarzenia Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Paczkomat blisko Ciebie w Chełmie Śląskim

Nadawanie i odbiór paczek kojarzą Ci się z długim czasem oczekiwania na kuriera, koniecznością bycia dostępnym całą dobę, chwilowym zatrzymaniem świata? Porzuć te negatywne myśli, era Paczkomatów sprawia, że odbiór i nadanie przesyłek jest banalnie proste, komfortowe i elastyczne. To TY decydujesz o wszystkim!

Paczkomaty w Chełmie Śląskim

Sieć Paczkomatów obejmuje cały kraj, pojawiają się one nie tylko w dużych aglomeracjach i miastach, ale także w małych miasteczkach i wsiach – wszędzie tam, gdzie widoczne jest na nie zapotrzebowanie. Paczkomaty rozrastają się w błyskawicznym tempie – jest ich już ponad 6000, a każdego dnia przybywa kolejnych. Jednym z nowych Paczkomatów jest Paczkomat w Chełmie Śląskim przy ul. Chełmskiej 69A. Lokalizacja maszyny jest niezwykle przystępna – znajduje się on przy sklepie Lewiatan, co sprawia, że możesz z niego skorzystać przy okazji porannych zakupów, wieczornego spaceru czy podczas powrotu z pracy. Na samym terenie Chełmu Śląskiego możesz korzystać z dwóch Paczkomatów. Drugi z nich znajduje się przy sklepie Agnes przy ulicy Śląskiej 142. Z pewnością któryś z Paczkomatów w tej miejscowości stanie się twoim ulubionym.

Nadawanie paczki

Nadanie paczki bezpośrednio w Paczkomatach, w których istnieje możliwość płatności kartą:

1. Na ekranie Paczkomatu wybierz opcję nadania paczki. Wprowadź wszelkie niezbędne dane, o które zostaniesz poproszony: gabaryt paczki, numer telefonu nadawcy i odbiorcy, a także wskaż docelowy paczkomat, w którym ma zostać paczka odebrana

2. Opłać usługę używając swojej karty, po poprawnym dokonani płatności, Paczkomat automatycznie otworzy skrytkę o takiej wielkości, aby paczka o zaznaczonym gabarycie mogła się w niej bezproblemowo pomieścić.

3. Otrzymasz SMS z informacją o dokonaniu płatności oraz na adres mailowy (Twój oraz adresata) zostanie wysłana wiadomość z powiadomieniem umożliwiającym śledzenie drogi paczki.

Nadanie paczki przy użyciu Managera Paczek:

1. Zaloguj się do Managera Paczek (rejestracja konta trwa tylko chwilę, jest darmowa, a dzięki niej możesz w prosty sposób nadawać paczki)

2. Wygeneruj specjalną etykietę, wypełnij ją, Manager poda Cikoszt nadania przesyłki – opłać ją z dostępnych środków. Na koniec wydrukuj etykietę.

3. Przygotuj paczkę, naklej na niej wydrukowaną etykietę.

4. Nadaj paczkę we wskazanym przy rejestracji Paczkomacie, przy maszynie zeskanuj numer paczki, podaj kod z etykiety i włóż paczkę do skrytki.

Odebranie paczki z Paczkomatu

1.W momencie, w którym Twoja paczka będzie gotowa do odbioru, otrzymasz powiadomienie mailowe lub SMS-owe. Powiadomienie będzie zawierało sześciocyfrowy kod odbioru – zachowaj go do momentu odebrania paczki.

2. Podejdź do paczkomatu, wybierz na ekranie opcję “Odbierz paczkę”, wpisz swój numer telefonu oraz kod odbioru. Po kilku sekundach otworzy się skrytka, w której będzie czekała Twoja paczka. Wyjmij ją, zamknij drzwiczki, przekonaj się, że naprawdę trwa to kilkanaście sekund!

Koniec z kolejkami

Dzięki nowej aplikacji firmy InPost możesz zarządzać Paczkomatem i skrytką z Twoją przesyłką na poziomie aplikacji w telefonie. Jest to duża oszczędność czasu, bowiem jednocześnie z paczkomatu może korzystać wiele osób. Niestraszne będą Ci już kolejki, zwłaszcza przy najbardziej popularnych Paczkomatach lub tych zlokalizowanych w popularnych i zatłoczonych miejscach. Dzięki aplikacji możesz wpisać niezbędne do odbioru paczki dane w Twoim telefonie i zdalnie otworzyć skrytkę.

E-wydanie_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments