Smacznie, zdrowo i stylowo

Zbadaj migdałki. Bezpłatne konsultacje laryngologiczne dla dzieci w Bielsku-Białej

8 lutego w godzinach od 9.00 do 13.00 w Poradni Laryngologicznej Szpitala św. Łukasza odbędą się bezpłatne przesiewowe konsultacje laryngologiczne dla dzieci pomiędzy drugim i dziesiątym rokiem życia.

Po raz kolejny, Szpital św. Łukasza zaprasza rodziców chcących zdiagnozować swoje pociechy pod kątem przerostu III migdałka. Przerost trzeciego migdałka u dzieci to powszechna dolegliwość. Odpowiada za szereg objawów skupionych wokół częstych infekcji górnych dróg oddechowych. W ramach bezpłatnych konsultacji, lekarze laryngolodzy Szpitala św. Łukasza przeprowadzą przesiewową diagnostykę w kierunku rozpoznania przerostu III migdałka.

W pierwszej kolejności zostanie przeprowadzony wywiad lekarski w oparciu o szczegółową ankietę. Następnie w przypadku podejrzenia przerostu migdałka zostanie wykonane badanie laryngologiczne, a w uzasadnionych przypadkach pogłębione badanie endoskopowe z wykorzystaniem cienkiego fiberoskopu. U dzieci z rozpoznanym przerostem III migdałka zostanie zaproponowane leczenie.

Konsultacja jest możliwa tylko po wcześniejszym umówieniu się na termin. Numer telefonu do Biura Obsługi Pacjenta: 33 819 95 10.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments