Smacznie, zdrowo i stylowo Na czasie

Paleta Diet dr Patrycja Kłósek-Bzowska — dietetyk kliniczny, psychodietetyk

Pani Dominika przyszła do gabinetu Palety Diet w Wadowicach, ponieważ chłopak kupił jej na święta Voucher na pierwszą wizytę. Szybko okazało się, że był to prezent który odmienił całe jej życie.

 

Kiedy pod koniec dietoterapii zapytałam– mówi Marta Stańczyk, dietetyk Palety Diet, Panią Dominikę co najbardziej zmieniło się w jej życiu, odpowiedziała że wszystko:

– Lepsze samopoczucie na co dzień – kiedyś problemem było wejście na 4 piętro, a po pracy nie miała ochoty ani na spotkania ze znajomymi, ani na inne aktywności

– Gotowanie posiłków – wcześniej nie robiła tego prawie nigdy, a podstawę jej diety stanowiły niezdrowe gotowce

– Akceptacja i zadowolenie ze swojego wyglądu – pół roku temu nie lubiła swojego odbicia w lustrze, a dziś się do siebie uśmiecha

Wizyty z Dominiką wspominam zawsze z uśmiechem na twarzy. Dlaczego? Bo jest to pacjentka, która włożyła ogrom pracy i wysiłku w swoją przemianę, a do gabinetu zawsze przychodziła z pozytywnym nastawieniem, pomimo porażek i gorszych momentów, które jak każdemu zdarzały się podczas dążenia do wymarzonej sylwetki, zawsze potrafiła się podnieść i walczyć dalej.

Obecnie Pani Dominika napędzona pozytywnymi zmianami związanymi ze zdrowiem postanowiła poszerzać swoje wykształcenie oraz rozwijać się w sferze zawodowej.

Trzymam bardzo mocno kciuki za dalsze sukcesy, bo Dominika udowodniła sobie i wszystkim wokoło, że można wziąć życie w swoje ręce i dokonać wielkiej zmiany.

Gabinet Paleta Diet Wadowice, psychodietetyk, dietetyk kliniczny, to kompleksowe psychologiczno, dietetyczne wsparcie dla tkz. Trudnych przypadków, pacjentów po wielu nieudanych próbach odchudzania, dla pacjentów otyłych z różnymi jednostkami chorobowymi.

Przyczyną bezpośrednią nadwagi oraz otyłości jest nadmierne spożywanie jedzenia, które powoduje patologiczne nagromadzenie tkanki tłuszczowej w organizmie, przekraczające jego fizjologiczne potrzeby i możliwości adaptacyjne. Pośrednio przyczyniają się do tego również zachowania takie jak zaburzenia odżywiania, które wynikają z określonego sposobu myślenia, nieprawidłowych reakcji na stres, nieradzenia sobie z emocjami.

Zapraszamy,

https://maps.app.goo.gl/ZUqwar2Nn68hNvuZ8

tel.: 690 442 833

Wadowice ul. M.B. Fatimskiej 94

Nasze social media:

www.paletadiet.pl

https://www.youtube.com/c/drPatrycjaK%C5%82%C3%B3sek/videos

https://www.facebook.com/paletadiet/

Do końca roku 2023 zapraszamy wszystkich pacjentów z otyłością na bezpłatne konsultacje z psychodietetykiem, zadzwoń aby zarejestrować wizytę w Palecie Diet.

#dietetykwadowice #odchudzaniewadowice #dobrydietetykwadowice

google_news