Bielsko-Biała Na sygnale

Pani na bani! Trafiła autem w bariery po obu stronach mostu! – ZDJĘCIA

Cztery zastępy straży pożarnej, pogotowie ratunkowe i policję wysłano po otrzymaniu zgłoszenia wypadku drogowego na moście nad rzeką Soła w Kobiernicach, gdzie samochód osobowy uderzył w bariery. Kierująca pojazdem wydmuchała dwa promile alkoholu.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 22.50. Kierująca samochodem osobowym marki volkswagen, jadąc ul. Krakowską w kierunku Bujakowa, utraciła panowanie nad kierowanym pojazdem, który najpierw skosił znak drogowy z prawej strony jezdni i uderzył w barierę po prawej stronie mostu, po czym uderzył w barierę z lewej strony mostu.

Zespół ratownictwa medycznego przebadał sprawczynię zdarzenia, kobieta nie doznała obrażeń ciała zagrażających życiu lub zdrowiu. Policjanci z drogówki sporządzili dokumentację, kierująca volkswagenem była nietrzeźwa. Kobiecie zatrzymano prawo jazdy, materiały zostaną skierowane do sądu. Skutki zdarzenia zneutralizowali strażacy.
Na miejscu pracowały dwa zastępy straży pożarnej z JRG1, dwa z OSP Kobiernice, zespół ratownictwa medycznego i policja. Utrudnienia w ruchu trwały kilkadziesiąt minut.

E-wydanie_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments