Wydarzenia Cieszyn

Patrycja Bojda nową strumieńską radną

Fot. UM Strumień

Podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej w Strumieniu została zaprzysiężona nowa radna. To Patrycja Bojda. Została wybrana w lipcowych wyborach uzupełniających.

Patrycja Bojda weszła w skład Komisji Budżetu, Rozwoju Gospodarczego i Infrastruktury Komunalnej, Komisji Oświaty, Kultury, Sportu, Zdrowia i Opieki Społecznej oraz Komisji Rewizyjnej. Radna została wybrana z okręgu wyborczego nr 4. Powodem przeprowadzenia wyborów uzupełniających była śmierć radnego Ireneusza Dudy.

Podczas obrad sesji Rady Miejskiej w Strumieniu wyniki z wyborów uzupełniających odczytała Wiceprzewodnicząca Miejskiej Komisji Wyborczej w Strumieniu – Anna Skorupa. Następnie przewodniczący Rady Miejskiej w Strumieniu, Czesław Greń odczytał Rotę Ślubowania Radnych: „Wierny Konstytucji i prawu Rzeczypospolitej Polskiej, ślubuję uroczyście obowiązki radnego sprawować godnie, rzetelnie i uczciwie, mając na względzie dobro mojej gminy i jej mieszkańców”. Słowa wypowiedziane przez Panią Patrycję: – „Ślubuję” – zakończyły ceremonię.

google_news
Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
pic
pic
1 miesiąc temu

Wybrana musi mieć doświadczenie w pracy samorządowej skoro od razu została wybrana (a może skierowana) do trzech komisji. Nie musi najpierw się nauczyć a nie decydować w komisjach – i to tak ważnej jak rewizyjna?

no no
no no
1 miesiąc temu

Nieważne, zabrakło “tak mi dopomóż Bóg”. Która na zdjęciu to pani Bojda?

nou
nou
1 miesiąc temu
Reply to  no no

Boga do polityki nie mieszaj.Dość jest już durni w polityce z Bogiem w ich fałszywych ustach.

usta z pomadką (fałszywą?)
usta z pomadką (fałszywą?)
1 miesiąc temu
Reply to  nou

jeszcze bardziej nie pasuje aby dodawać: tak mi dopomóż honor. Skoro na początku “czytanki” jest dobro gminy a dopiero później mieszkańców, te dobra w praktyce nie są tożsame.