Wydarzenia Cieszyn

Patrycja i Grzegorz Markowscy razem na scenie [ZDJĘCIA]

fot. Małgorzata Krawczyk

W Teatrze im. Adama Mickiewicza w Cieszynie sezon koncertowy trwa w najlepsze. W piątek na tamtejszej scenie wystąpił Piotr Cugowski, a dzisiejszy wieczór należał do Patrycji i Grzegorza Markowskich.

Artystkę rozpierała sceniczna energia, która jest znakiem rozpoznawczym Markowskiej. Dodatkową atrakcją było pojawienie się na scenie Grzegorza Markowskiego, który zaśpiewał wraz z córką. Usłyszeć można było m.in. utwory z albumu “Wilczy pęd”, który ukazał się na rynku muzycznym wiosną tego roku. Ciekawostką jest, iż na płycie znajdują się aż trzy utwory współkomponowane przez tatę wokalistki, a jednym z nich jest tytułowy “Wilczy pęd”.

Tym razem artystka zaprezentowała się od nieco spokojniejszej strony, pasującej do akustycznych aranżacji jej utworów. Zespół pokazał zupełnie nową twarz – zadbał, aby przearanżowane na instrumenty akustyczne piosenki nabrały nieoczekiwanego charakteru. Na żywo można było usłyszeć również znane wszystkim utwory, takie jak – “Jeszcze raz” lub  “Świat się pomylił”.

fot. Małgorzata Krawczyk

google_news
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
brawo
brawo
1 rok temu

Piotr Cugowski jakoś mało rodzinnie, bez słynnego ojca, Markowscy to jest to.