Piąta porażka wiślanek

Koszykarki Integracyjnego Stowarzyszenia Wiślańska Jedynka przegrały piąty mecz w rozgrywkach II ligi kobiet.

Wiślankom nie pomaga nawet atut własnej hali, gdyż ostatnie trzy mecze rozegrały u siebie i wszystkie przegrały. W miniony weekend ich rywalkami były dziewczęta z drużyny RMKS Rybnik. Pierwsza kwarta zapowiadała odmianę złej serii, gdyż wiślanki wygrały ją 23:21. Ale potem było dużo gorzej – rybniczanki wygrały trzy pozostałe kwarty i cały mecz 83:60. Zespół ISWJ wystąpił w następującym składzie (w nawiasie liczba zdobytych punktów):  Marcelina Strządała (28), Justyna Pilch (14), Karolina Kowalczyk (9), Karolina Podżorska (3), Stefania Seniow (3), Katarzyna Raszka (2), Gabriela Kosek (1) i Aleksandra Suszka.