Wydarzenia Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Pięć powodów, dla których warto wynająć samochód z wypożyczalni

Każdy posiadacz własnego samochodu wie, ile płynie z tego faktu korzyści. Jednak oprócz wygody i niezależności, własne cztery kółka to także wysoka cena zakupu, koszty napraw i obowiązkowego ubezpieczenia. Co zrobić w przypadku, kiedy nie stać nas na własny samochód, albo kiedy planujemy korzystać z niego jedynie okazyjnie? Poniżej przedstawiamy 5 powodów, dla których warto wynająć pojazd.

1. Zawsze sprawne auto – korzystając z oferty wypożyczalni samochodów, zawsze mamy gwarancję, że auto, którym wyjedziemy z parkingu wypożyczalni, jest w pełni sprawne technicznie. Jest to ogromny komfort, zwłaszcza jeśli planujemy udać się w dłużą trasę. Właściciele samochodów muszą dbać o przeglądy techniczne i naprawy aut we własnym zakresie, będąc klientami wypożyczalni ten problem mamy z głowy i możemy się cieszyć dzięki temu wygodą użytkowania pojazdu bez dodatkowych kosztów napraw i przeglądów.

2. Większa dostępność i proste zasady – kolejnym powodem, który sprawia, że z roku na rok zainteresowanie wynajmowaniem aut wzrasta, jest bez wątpienia większa dostępność. Praktycznie w każdym, większym mieście w Polsce znajdziemy co najmniej kilka wypożyczalni lokalnych. Powstają też sieci, które dostarczają swoje auta do dowolnej lokalizacji wskazanej przez klienta. Na stronie carfree.pl auto można zarezerwować on-line i umówić jego odbiór w wybranym mieście. Większa dostępność pojazdów z wypożyczalni związana jest także z minimum formalności i przejrzystymi warunkami współpracy. W dobie Internetu z łatwością możemy również znaleźć wypożyczalnie w danym mieście. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę hasło: „gdzie wypożyczyć samochód w Łodzi?” i od raz pojawi się mnóstwo propozycji.

3. Samochód szyty na miarę – wypożyczalnie samochodów oferują coraz szerszy asortyment modeli samochodów. Pojazdy, jakimi dysponują, są tak różnorodne, że z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Zależnie od potrzeb, wypożyczyć możemy auto z segmentu A lub B albo pojazd luksusowy, czyli tzw. klasy Premium. W ofercie większych wypożyczalni sieciowych znajdują się również samochodowy dostawcze, co może być doskonałym rozwiązaniem w przypadku przeprowadzki lub transportu większych gabarytowo zakupów, np. nowego kompletu mebli.

4. Przystępne ceny – kiedyś wypożyczenie samochodu wiązało się z ogromnymi kosztami kaucji i dziennej stawki za wynajem. Dziś rynek w tej kwestii bardzo się zmienił. Oferta wypożyczalni samochodów jest więc dostępna nie tylko dla właścicieli firm, czy bardzo bogatych klientów – coraz więcej osób może sobie pozwolić na skorzystanie z niej. Ceny zaczynają się już od 100 złotych za dobę i coraz więcej wypożyczalni nie pobiera kaucji początkowej. Pojawiają się też oferty promocyjne, dzięki którym można wypożyczyć auto na okres wakacyjny i podróżować nim pod całej Europie bez limitu kilometrów.

5. Całodobowa pomoc techniczna – przypadku jakichkolwiek problemów zawsze można liczyć na pomoc pracowników wypożyczalni. A w przypadku awarii wypożyczonego samochodu, klientowi dostarczony zostanie inny pojazd.

Jak widać, korzystanie z wypożyczalni samochodów nie jest tak niedostępne, jak by się mogło wydawać, a korzyści z tego płynących jest mnóstwo. Zachęcamy więc do spróbowania i gwarantujemy, że na jednym razie się nie skończy. Szerokiej drogi!

google_news