Wydarzenia Bielsko-Biała

Piękne kobiety zaprezentowały swoje wdzięki na scenie. Miss Stars Poland wybrana

W sobotę w Czechowicach-Dziedzicach odbyła się gala miss organizowana przez agencję modelek Prestige z Bielska-Białej. Nową miss wybrano 21-letnią Sarę Marut z Rybnika. Blondynka marzy o byciu stewardessą.

W sobotę wieczorem w Dworku Eureka w Czechowicach-Dziedzicach odbył się finał gali Miss Stars Poland. Udział wzięło 15 dziewcząt z całego kraju i z naszego regionu. Kandydatki do korony zaprezentowały się w kreacjach Piotra Ciepała. Można było podziwiać je w skórzanych strojach z kolekcji duetu modowego Mimika, a także imponujących sukniach Adriana Lewandowskiego. Największe zainteresowanie wzbudził pokaz w strojach kąpielowych.

Kandydatki oceniało dziesięcioosobowe jury, w którego składzie ponownie zasiadł m.in. Dariusz Moskała, właściciel Wydawnictwa Prasa Beskidzka, które wydaje Kronikę Beskidzką czy portal beskidzka24.pl. Uroczystą galę Miss Stars Poland uświetniły występy burleski i tańca nowoczesnego oraz śpiew artystki Katie Cash. Tytuł miss Kroniki Beskidzkiej zdobyła Kornelia Sojka z numerem 10. Na co dzień się uczy w I LO im Kopernika w Bielsku-Białej, w przyszłym roku podchodzi do matury. Gra w piłkę ręczną.

Miss Kroniki Beskidzkiej to myślę jeden z najlepszych tytułów, bo to publiczność wybiera. Jestem bardzo wdzięczna, że mogę go nosić. Pochodzę z okolic Bielska-Białej, z Rudzicy. Mam plan spełnić wszystkie swoje marzenia w sporcie, modelingu i branży beauty, dalej się rozwijać i nie poddawać się – mówiła.

Najważniejszy tytuł i korona Miss Stars Poland trafiła w ręce Sary Marmut z Rybnika. – Nie spodziewałam się zostać miss, ale to fajne uczucie zostać doceniona przez jury. Jestem podekscytowana i szczęśliwa, że uzyskałam ten tytuł. Jestem z Rybnika, mam 21 lat. Na co dzień studiuję architekturę wnętrz, ale chciałabym też zostać stewardessą. To jest moje wielkie marzenie i mam nadzieję, że się spełni – powiedziała.

google_news
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Edek
Edek
2 miesięcy temu

Któremu teraz się opcionga by zostać miss? Nie reklamujcie śmiesznych konkursow, każdy wie na czym polegają

Jan
Jan
2 miesięcy temu

Kim jest ten “puszysty” dziadunio co tak chętnie przyklejał się do modelek na kilku zdęciach?

Hermenegilda
Hermenegilda
2 miesięcy temu

Ja też nie spodziewałam się zostać miss i stąd mnie nie ma wśród uczestniczek, to smutna wiadomość.