Wydarzenia Wadowice

Pił piwo prowadząc auto. Wszystko relacjonował na żywo w mediach społecznościowych…

Fot. Policja

Policjanci z Komisariatu Policji w Kalwarii Zebrzydowskiej zatrzymali nietrzeźwego 24-latka, który jechał samochodem i relacjonował to na żywo na jednej z mobilnych aplikacji internetowych. Mężczyźnie za popełnione przestępstwo grozi do 2 lat więzienia.

9 października, dyżurny kalwaryjskiego komisariatu, otrzymał telefoniczne zgłoszenie, że na jednej z aplikacji internetowych pewien mężczyzna relacjonuje na żywo swoją jazdę samochodem, w trakcie której pije alkohol. Z informacji przekazywanych podczas nagrania wynikało, że człowiek ten porusza się bmw i jeździ po terenie Przytkowic, w gminie Kalwaria Zebrzydowska.

Skierowani na miejsce policjanci przeszukiwali terenu. Jednocześnie zainstalowali na swoich telefonach wskazaną aplikację, i mając od osoby zgłaszającej nick autora tej relacji, również rozpoczęli jego obserwację. W pewnym momencie funkcjonariusze rozpoznali zabudowania, które ukazały się za szybą pojazdu. Udali się w to miejsce, gdzie dostrzegli bmw.

Za kierownicą siedział 24-letni mieszaniec powiatu wadowickiego. Badanie stanu trzeźwości mężczyzny wykazało ponad 1,6 promila alkoholu w organizmie. Kierowca za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie teraz przed sądem. Grozi mu kara pozbawienia wolności do 2 lat.

Glos_praca
Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
LeonCukiergejts
LeonCukiergejts
9 dni temu

kara powinna nie byc surowa by nie zniechęcać innych do naszych mediów lemingowych

Hermenegilda
Hermenegilda
9 dni temu

Dawniej brali takich do wojska, przez 2 lata trochę dorośleli.

Alicja
Alicja
9 dni temu

Debili nie sieją,sami wyrastają.