Bielsko-Biała Sport

Rekord rozbił Legię! Nadal jest niepokonany

W hali w Cygańskim Lesie zmierzyły się dwie – jak dotąd – niepokonane drużyny Futsal Ekstraklasy. Liderujący Rekord podejmował drugą w tabeli Legię Warszawa. Starcie najlepszej ofensywy (35 strzelonych bramek) z najszczelniejszą obroną (tylko 3 stracone gole).

Rekord jednak dość szybko narzucił swój styl gry i już w pierwszej minucie wyszedł na prowadzenie. Do przerwy wygrywał 3:0, a ostatecznie pokonał ekipę ze stolicy 4:1.

Rekord Bielsko-Biała – Legia Futsal Warszawa 4:1 (3:0).

Bramki: 1:0 Marek (1’), 2:0 Matheus (5’), 3:0 Budniak (10’), 4:0 Leszczak (29’), 4:1 Tarnowski (39’).

Rekord: Nawrat – Popławski, Kubik, Budniak, Marek, Rakić, Matheus, Leszczak, Surmiak, Pereira, Zastawnik, Krzempek, Kosowski, Iwanek. (aj)