Sport Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Piłka w grze (aktualizacja II)

Futboliści i kibice nie mogą tej jesieni narzekać na aurę. Tak przyjaznej bieganiu po murawie pogody najstarsi górale nie pamiętają. 

Niełatwe zadanie czeka dzisiaj trzecioligowców oświęcimskiej Soły. Na stadionie Wisły w Sandomierzu niełatwo bowiem wygrać. Dotychczas udało się to tylko drużynie ze Świdnika.

Andrychowscy kibice niecierpliwie czekają na przebudzenie się piłkarzy Beskidu. W dotychczasowych meczach andrychowianie tylko raz cieszyli się z wygranej, toteż miny fanów są coraz smutniejsze. Jeżeli andrychowianie potrafią zapomnieć o fatalnej serii, a jednocześnie zaprezentują się tak, jak w ostatnią sobotę na boisku w Trzebini, jest prawdopodobne, że dzisiejszy mecz będzie przełomowy. Drużyna krakowskiej Clepardii na obcych murawach nie błyszczy (1 zwycięstwo), strzela też bardzo mało goli (4 bramki w 4 meczach), toteż sympatycy Beskidu nie ukrywają, że liczą na nowe otwarcie sezonu.

Ciekawie zapowiada się mecz w Ryczowie, gdzie pojawią się piłkarze krakowskiego Orła. W „orlim” starciu stawiamy na wyżej umieszczonych w tabeli, a przy tym prezentujących efektowny futbol gospodarzy (krakowianie z 8 punktami zajmują 10 miejsce). Ostrzeżeniem dla ryczowskich fanów winna być statystyka strzelecka. Gospodarze dzisiejszego meczu są w grupie trzech drużyn o najmniejszej ilości zdobytych bramek (4) na własnej murawie.

III liga:

Wisła Sandomierz – Soła Oświęcim 3:0

IV liga:

Najbliższe mecze, 13 października:

Beskid Andrychów – Clepardia Kraków 1:0

Orzeł Ryczów – Orzeł Kraków 2:0

Unia Oświęcim – Węgrzcanka Węgrzce 2:2

14 października:

Wiślanka Grabie – LKS Jawiszowice 2:2

V liga:

Niwa Nowa Wieś – Halniak Maków Podhalański 5:0

Tempo Białka – Victoria 1918 Jaworzno 0:0

Arka Babice – Nadwiślanin Gromiec 2:2

Zatorzanka Zator – Relaks Wysoka 1:2

Brzezina Osiek – LKS Żarki 1:0

Sosnowianka Stanisław – KS Chełmek 1:6

Strażak Rajsko – Garbarz Zembrzyce 3:1

google_news
Energylandia - praca 2023
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments