Piłkarski thriller dla Tempa

Emocjonujący mecz obejrzeli kibice w Puńcowie, którzy przybyli w sobotnie popołudnie na trybuny boiska LKS Tempo. Gospodarze pokonali 3:2 Spójnię Zebrzydowice, choć to derbowi rywale prowadzili dwoma golami.

To “Kolejarze” otworzyli wynik spotkania w 39. minucie, gdy do siatki trafił Paweł Pańta. W 54. minucie ekipa znad Piotrówki podwyższyła prowadzenie, za sprawą bramki zdobytej przez Piotra Dudka. Strata drugiego gola podziałała mobilizująco na gospodarzy, a kompletnie zdekoncentrowała gości, gdyż zaledwie po minucie gry kontaktowe trafienie zaliczył rezerwowy Tempa Alan Pastuszak. 3 minuty później było już 2:2, a wyrównał Patryk Skakuj. Następnie w okresie od 61. do 74. minuty czerwone kartki otrzymali… strzelcy bramek dla Spójni Piotr Dudek i Paweł Pańta. Grający w dziewiątkę przyjezdni nie wytrzymali naporu piłkarzy z Puńcowa, którzy w 84. minucie zapewnili sobie komplet punktów po efektownym golu z woleja autorstwa Wojciecha Kołka.