Wydarzenia Żywiec

PILNE: Zaginęła 79-letnia pensjonariuszka ośrodka w Złatnej. Cierpi na demencję

Bronisława Głębocka. Fot. KPP w Żywcu

Trwają poszukiwania 79-letniej Bronisławy Głębockiej. Wczoraj wieczorem cierpiąca na demencję kobieta opuściła placówkę opiekuńczą w Złatnej.

– Dzisiaj ok. 7.00 pracownicy zakładu pielęgnacyjno-opiekuńczego w Złatnej poinformowali policjantów z Komisariatu w Rajczy o nieobecności pensjonariuszki. Jak wynika z zapisu kamer monitoringu, kobieta wczoraj ok. godziny 20.30 oddaliła się z placówki. Policjanci prowadzą jej poszukiwania, w które zaangażowane zostały również pozostałe służby, w tym ratownicy GOPR, strażacy z PSP oraz OSP – informuje Mirosława Piątek, rzecznik żywieckiej policji.

Rysopis zaginionej: wiek z wyglądu około 80 lat, wzrost około 160 cm, włosy krótkie, siwe. W chwili zaginięcia ubrana była w jednoczęściowy kombinezon koloru niebieskiego oraz zielony sweter.

– Osoby, które widziały zaginioną lub posiadają jakiekolwiek informacje na temat miejsca jej pobytu proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Rajczy pod numerem telefonu 47 85 727 10 lub z najbliższą jednostką policji pod numerem telefonu alarmowego 112 – apelują policjanci.

Aktualizacja

Jak o 22.00 ustaliliśmy w żywieckiej komendzie, poszukiwania zostały przerwane. Zostaną wznowione w środę rano.

google_news
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ojjjjj
Ojjjjj
1 rok temu

Na wolności może już nie przeżyć